Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha választanod kellene, hogy...

Ha választanod kellene, hogy melyik természetfeletti lény legyél, akkor melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés
Illetve melyikkel élnél együtt szívesen?

2015. okt. 21. 23:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én mátranováki fanyűvő lennék.
2015. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én érmelléki kuglófember lennék,mert azzal senki sem mer packázni...
2015. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
arkangyal. (nem a keresztény arkangyalára gondolok) egy lény ami megvéd másokat a démonoktól. szeretek másokon segíteni így erre esik a választásom.
2015. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A kedves négyes vészes vérszegénységben szenved, ezért ajánlom szíves figyelmébe az én verziómat: intim tampon lennék. Ecseteljem, miért? Vagy nem szükséges?
2015. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Loknesi szörny vagy valami lidérc. Nazgul lehetek?
2015. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Farkasember [link]
2015. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szatír lennék egy nimfákkal teli helyen. :P
2015. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Főnix.
2015. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Valszeg a falu boszorkánya...
2015. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Vámpír azért nem, mert csak annyi volna a tápom, hogy másoktól szívnám el a szinteket.

Tündérfajzat max, csak akkor, ha sunyi szeretnék lenni, mert azok, ha szintet vesztenek, akkor nem kell eldobniuk a szinten felüli erősségeiket, ráadásul kincsként választhatnak, hogy kazamatát és/vagy kincset húzzanak.

Inkább vérfarkas, mert élőholtak és démonok ellen +4 bónusza van, ráafásul, ha segít valakinek a harcban, akkor húzhat plusz egy kazamata kártyát, és az alumínium denevérért +1 szintet is kap. (illetve félvér, mert akkor viselhetem az álfarkaslábat is )


De inkább Munchkin, mert az bármikor eldobhatja a fajkártyáit, illetve bármikor véletlenszerűen juthat különböző faj és kasztkártyákhoz...

2015. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!