Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen történt már veletek?...

Ilyen történt már veletek? Szerintetek tényleg szellem volt, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

A törtétet:Még tavaly, október 13, péntek. Az egyik barátnőm félrehívott, hogy érdekes dolgot fog mondani. A suli udvarában egy hátul eldugott, rejtélyes helyre vitt. Elmesélte, Blody Mary történetét, és ki akarta probálni. Én persze hevesen tiltakoztam, de mivel én is érdeklődöm a paranormális dolgok után, belementem. Elmentünk a wcbe, és bezártuk magunkat egy fülkébe. Ki mondtuk 3 szor: Blody Mary, Blody Mary, Blody Mary...

Becsuktuk a szemünket.. egyszer csak robbanást hallottunk, és valami megszurta a nyakunkat. A mellettünk lévő tükör darabokra tört. Nagyon megrémültünk, rögtön megprobáltam kinyitni az ajtot, de be ragadt. A zárat össze-vissza rángattuk, de semmi. Becsönygettek. A nyakunk vérzett. Mind ketten sírtunk, dörömböltünk. A barátnőm felordított: KÉRLEK NE!!! Hirtelen az ajto kicsapodot, teljesen megdöbbentünk. Gyorsan felrohantunk, de az ora közepén rontottunk be. Intőt kaptunk.


2015. dec. 25. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mitől vérzett a nyakatok?
2015. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elpattant a tükör és elvágta a nyakunk
2015. dec. 25. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:

A fülkében volt tükör?

A tanár meg nem ápolt le csak intőt adott?

2015. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ora után a tesitanár megnézte a sebelet de nem volt semmi extra csak karcolások amik kicsit véreztek
2015. dec. 25. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagytok normálisak, ez nem játék! Nagyobb bajatok is lehetett volna. A TÜKÖR, ha nem tudnátok, ÁTJÁRÓ a szellemvilágba. Én sem hittem volna, ha nem élem át néhány éve, amikor a fekvőbeteg nagymama mellett észleltem, a nagy tükör szemben volt az ágyával. Mind a ketten láttuk a homályos foltot és ő azt is hallotta, mit mondott. Nagyon megijedtem.
2015. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Spilerke ***** válasza:
Találj ki jobbat!
2015. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kitalálta a kérdező.

Viszont maga a Blody Mary-s sztori az ebben a formában nem kivitelezhető.

Én ezt mind a hitre, akaratra és kíváncsiságra fognám.

Tudtátok, hogy amire készültök az egy "paranormális" dolog.

Nem tudtátok, hogy konkrétan mi fog történni, mit láttok de mégis mind a ketten hittetek benne hogy lehetséges.

(Személyes meglátás): Szerintem bevonzottatok egy negatív "lényt".

Nem mondom hogy démonok, szellemek stb. mert csak vita volna belőle, sok dolog létezik.

És mivel ti azt tulajdonítottátok ennek a lénynek, hogy negatív, sötét és rémisztő ezért ezzel a tulajdonsággal "ruháztátok" fel.

A gondolatokkal sok dolgot lehet teremteni.:)

2015. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért mindig meglep az ezotéria rovat átlag értelmi színvonala hogy egy 12 éves is tudja hülyíteni a kamu történetével a válaszolók 80%-át.
2015. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Spilerke ***** válasza:
#7 Nem voltál ott, akkor meg? Lássuk csak. Két kiscsaj bemegy a wc-ben háromszor Blody Mary-t kántálni október 13-án állítólag, ami pénteken. volt. De valójában októberben 13-án hétfő volt, szóval? Nos, bementek a wc-be becsukták a szemüket és egy robbanásra lettek figyelmesek, mondjuk egy petárdára, vagy bármi más lehetett a robbanás forrása. Aztán valami megszúrta a nyakukat, végülis kiderült, hogy a tükör volt az, amit az ijedtség miatt törte el valamelyik kiscsaj. Aztán sírni kezdetek és valamelyik kivágta nekik az ajtót. Gondolom az lehetett, aki rájuk akart ijeszteni, amikor meghallotta, hogy Blody Mary-t kántálnak mosdóban. Végülis eredményes volt a nyomozásom?
2015. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Én ennél kreatívabb vagyok :Bementem az illem helyre találkoztam a

a haverommal , elkezdtūk csak a szaját majd a haver nevével és kijöttek a szörnyek. Minedenkiből zobit csináltak amíg ki húztam a kőből HellPatrol varázs kardját ami aranyból van és a minecraftban toomany item-el enchantoltam/varázsoltam el . Mondom HellPatrol én vagyok tudjátok mint a Judas Priest szàmban (Painkiller album 2. szàm) és akkor bele szúrom a kardot az meg nekicsesződik a falnak mer hát hátra lőkés 10 és mindenki megmenekül a zombiak meg meggyogyúlnak detoxban .

2015. dec. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!