Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tisztázzuk! Feltámadnak a...

Tisztázzuk! Feltámadnak a holtak, vagy nem támadnak fel?

Figyelt kérdés

Ferenc pápa katekézise:,, hiszem a test feltámadását''

A temetőkre ki van írva hogy ,, Feltámadunk''.

Mégis mitől támad fel a test,mi okozza?



2016. jan. 3. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem támadnak fel.


Ha meghalsz, a tested lebomlik és a természet újra hasznosítja.


A kis pondrók megeszik az agyadat, stb. Ez az élet rendje. Tehát a tested összetevő anyagai átalakulnak és beépülnek más élőlényekbe.


Feltámadáskor mi lenne a fával, pondróval, virággal, ami belőled táplálkozott és részévé vált a tested? Azt hiszem, hogy ez nem lenne fair velük szemben. Arról nem is beszélve, hogy könnyen lehet, hogy egy korábbi halott testének összetevői beépülnek egy másik ember testébe (növény, állat elfogyasztásával pl), tehát ugyanazon az anyagon osztoztok.

2016. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Lehet hülyeséget írok,de lehet arra értik ezt,hogy amikor meghal,akkor a lélek kiszáll a testből és egy új testben él tovább..nekem ez a véleményem :)
2016. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Walking Dead-ben igen, a valóságban nem.
2016. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
2-es: Amiről Te beszélsz, az a reinkarnáció és a katolikus egyház tűzzel vassal tagadja ezt az elméletet (mivel ha van reinkarnáció, akkor nincs pokol, számonkérés és minden egyéb olyan dolog, amivel riogatni lehet az embereket az egyházi hatalom érdekében). Szóval bizony úgy értik, ahogy a kedves kérdező gondolta. És az pedig egy nettó hülyeség.
2016. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Most kérdeztem meg a 15 éve elhunyt nagyapám. Azt mondja nem támadunk fel.
2016. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Tisztázzuk!!

Nem tudom!

2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
55%
A chemtrail miatt támadnak fel.
2016. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A pápa badarságokat beszélne? Komolyan azt hittem hogy az agyukban indul újra valami, pl a primitív része az embernek. De mivel sokakat felboncolnak és az aggyal kezdik, semmi sem történik.
2016. jan. 3. 17:24
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]


Miféle kukac? Az agynak van egy r3észe amít úgy hívnak hogy agytörzs. Itt talàlható több reflex is, pl rágási, nyelési, felegyenesedési reflex. +alvás, ébrenlét szabályozás.

Valahol olvastam hogy az agy halál után is aktív. A boncolàs általánosan kötelező. Ekkor megsértik az ember ösztönös agyát.

Ha nem lenne elég ott van a szög, vagy akármi ami rögzíti a koporsófedőt.

2016. jan. 3. 18:56
 10/26 Fish1 ***** válasza:

Én is úgy értelmezem a feltámadást, mint a 2. hozzászóló.

Egy csontvázig elrohadt test nem hinném, hogy életre kelne :)

2016. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!