Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek képzeltem? Többi...

Szerintetek képzeltem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most közép iskolás vagyok,ez olyan 6-7 éves koromban történt. Vidéken élek egy kertesházban a szüleimmel és a testvéremmel és ahogy régen is, a mai napig érdekelnek a természetfeletti jelenségek. A házunk mellett volt egy kis sufni és régi könyvek, kertben használatos eszközöket tartottunk ott. A hintán ültem mikor meghallottam hogy valaki dúdol és mikor közelebb mentem, hallottam hogy a sufniból jön. Azt hittem anya, de nem láttam bent senkit. Azonnal besprinteltem a konyhánkba ahol anyukám mosogatott. Elmeséltem neki és azt mondta hogy biztosan a szomszéd volt, de ő nem olyan hogy dúdolgatna, és biztos vagyok benne,hogy onnan hallottam. Sok év eltelt, de még mindig emlékszem. Ehhez köze lehet hogy a tesómmal régen többször idéztünk szellemet?

2016. jan. 3. 16:41
 1/6 Legoman ***** válasza:
Ha nem a szomszéd volt valóban, és semmi más olyan dolog, aminek teste van, és hangot tud kiadni, akkor szerintem szellem volt.
2016. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami rádió volt,vagy tényleg csak a szomszéd.

Viszont ha 100%-an biztos vagy abban,hogy nem is a szomszéd volt,akkor esély van rá hogy szellem.Tudni illik,az öregebb házaknak (még ha az lakott is több nemzedéken át) "lelke van".Ezt most úgy kell érteni,hogyha volt előző tulajdonos,aki netán meghalt,a lelke gyakran ott marad,mert nem tud bizonyos dolgokat elengedni.

Lehetséges hogy egy szellem volt,de annak semmi köze hozzá hogy régen szellemet idéztetek.Vagy ha van is,annak nagyon kevés az esélye ... kb olyan 5 a 100-hoz.

2016. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek a szellemekben, lehet, hogy az volt, de az is lehet, h csak beképzelted. Sajnos spiritualitás témában mindig kihívás az objektivitás, nehéz tudni, hogy most tényleg történik valami vagy csak képzeled. Szkeptikusok szerint mindig képzeled, de ettől persze lehet, hogy tényleg történt valami.


Amúgy az ilyen eseteknél van egy módszerem amivel ki lehet deríteni a választ, csak k... hosszú leírni, de ha tényleg érdekel írj privit és egy keddi vizsgám után válaszolok hosszan.

2016. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mivel még kicsi voltál és beképzelted magadnak, de ugyanakkor valóságos is lehetett, főleg ha a házban ahol laktok korábban éltek ott mások akik már meghaltak.
2016. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! :) Épp ez az,hogyha kicsi volt még nem annak nagyobb a valószínüsége ,hogy beképzeli hanem hogy ténylegesen látott valamit.A kisbabáktól egészen 5-6 éves korig (kb) még simán látnak olyan dolgokat,amiket a felnőttek vagy már a tinik nem látnak.Ezt nem lehet 100% pontosan elmagyarázni mitől és hogyan van,de úgy mint a házikedvencek , a kisgyerekek is látják.
2016. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszokat. Én biztos vagyok abban hogy hallottam valamit, és nem először fordult elő itthon hogy megmagyarázhatatlan dolog történt😐
2016. jan. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!