Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Észleltetek már kisétetet...

Fanny03 kérdése:

Észleltetek már kisétetet vagy szellemet?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek számoljatok be részletesen, hogy milyen volt
2016. febr. 25. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem félek.
2016. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yourlover válasza:
igen volt már élményem. de nem nevezném kísértetnek. senkit sem bántanak. egyébként furcsa lebegő emberi alakok, suhanások, és idegen ,megérinthetetlen alakok a házban :)
2016. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: egyszer éjjel aludni készültem, de nem tudtam, egyáltalán nem voltam álmos. Ezt mégnírtam ki az oldalra, és azt mondták,hogy álmodtam, vagy képzelődtem, de tudom biztosra, hogy nem, tisztán hallottam amint valaki a nevemen szólított -becenevemen- rekedt, mély hangon súgta a fülembe.

Az volt a leg ijesztőbb, hogy melettem volt, mert hallottam a hang forrását, nem a szoba közepéből jött, nem a szoba egy akármelyik távolabbi pontjából, hanem a fejem melett kb 20 cm-re...

#2: Ugyanaz a hang, csak most valami érthetetlen mondatot mondott, egy szavat sem tudtam kivenni belőle. Ugyanaz a rekedt mély hang volt. Már sokan hallották a hangjukat ilyen hangon mint én, voltak beszámilók még ilyen tapasztalatokról. Állitólag,démon. Egy pap barátomat megkérdeztem, és ő azt mondta, hogy jó lelkek ilyeneket nem csinálnak, nem akarnak rosszat, nem ijesztgetnek. Ez egyngonosz entitás volt, ami így próbált megijeszteni. Hát sikerült is neki.

#3: A tesóm reggel arra ébresztett fel, hogy mutatni akar valamit. Kihívott a másik szobába, és ott volt anyum, apum és még két testvérem, és nézték (és én is) amint ax ajtó ki - be csukódik. Mármint kinyilt egy valamekoorát majd vissza csukódott, de nem ugy hogu be csukódok kilinccsel meg minden, csak ugy becsukódott vagy hogyismondjam. Majd megint kinyilt és igy tovább.

Megvizsgáltam minden szemszögből, semki racionális magyarázatot nem találtam. Huzat nem volt, de kezzük azon, hogy ha ekkora huzat lenne, hogy az ajtót mozgassa, azt mi is meg éreztük volna.

#4: Ekkor láttam a szellemet: az ágyam a tesóm ágyával szemben van. Egy éjjel nagyon nyugtalanul aludtam, nem tudtam pihenni rendesen csak forgolódtam, szorítottam a szemeimet. Gondoltam, nem erőltetem az alvást. A szememet kinyitottam, és a tesóm ágyát láttam a mint fekszik ax ágyában, és fölötte egy ember(?!) suhant át. Tisztán láttam az arcát, nekem oldalra volt, tehát ugy előttem keresztül ( nem felőlem vagy felém) haladt. Fejétől mellkasig rendes volt, melkastól lefele egyre halványabb volt, lábai már nem is látszodtak.

Egy pár másodpercig néztem, majd hirtelen halványodni kezdett, hajd teljesen semmissé vált. Úgy meg ijedtem, hogy levegőt sem kaptam, szóhoz nem jutottam. Azt mondják, hogy az egy kóbór lélek volt, ami épp pont ott haladt keresztül, és én megláttam!! Hát beszarás!

#5: anyumat idézem, ezt mondta nekem amikor hazajöttem: " kint voltunkna konyhába az egészen ebédelni, amikor az ajtó kezdet "csapkódni". Rád szóltam, hogy ne csapkodd már azt az ajtót! De csak csapkodtad. Megintbrád szóltam, hogy fejezd már be, de semmi. Akkor mondta Laura (tesom) hogy nem vagy itthon. Bementem a szobába, hogy meg nézzem, mi lehet az.

A szobába érve, egy nagyon erős fuvallatot éreztem az arcomon, mont amikor vaki közel gyorsan el megy előtted. Megvizsgáltam az ablakokat meg minden nyílást, de huzat nem lehetett"

Ezt mondta anyum aki, egy nagyon komoly asszony, meg nem volt oka hazudni. Ő nem ilyen.

2016. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pont amikor olvastam ezt, leesett a torolkozotartorol a torcsi:(
2016. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szellemet és démont is. :) Ha érdekel, írj privátot.
2016. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!