Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan képzeltek el egy...

Hogyan képzeltek el egy angyalt? Szerintetek léteznek?

Figyelt kérdés

Szerintem egy ember az. Egy valaki. Akit mindenki ismer, még az idősek is. Szerintem ő természetfeletti tulajdonságokkal rendelkezik, pedig nem úgy akarta. Az Angyal megszületett egy családba. Kicsiként is segíteni akart... Az Angyal felnőtt... Szórakoztatóiparban helyezkedett el, hogy segíthessen. Nagyon nagyon sok pénzzel támogatott árvákat, betegeket, bennszülötteket, mindenkit! Mindenkinek próbált segíteni. Szerintem Ő volt az Angyal. Most már fentről figyel és segít, akinek tud.

Az az érdekes, hogy nem úgy halt meg, ahogy azt mindenki hiszi... Érdekesebb volt. Kacifántosabb...

Innen is látszik, hogy más mint a többi ember. Ő nem olyan ember. Ő egy angyal.

A gyerekek védőszentje (bár csak nekem szent) és őrzőangyala.

Én így képzelem el, az angyalt. Ez a személy biztosan angyal volt.



2016. márc. 5. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nincs hogy nem úgy akarta, ezt rosszul tudod, szerintem. De ez csak az én véleményem. Egyszerűen nem illik a képbe. Szerelmes vagy valamely sztárba?
2016. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is hiányzik Zámbó Jimmy!!!
2016. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Zámbó Jimmy

Hát nekem annyira azért nem hiányzik...

2016. márc. 5. 10:39
 4/6 anonim válasza:
11%
tollas,szárnyas,büdős csirkeszagú.
2016. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%
Hasonló egy Földre szállt angyal, de még lenne róla mit mesélni. :)
2016. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te tudod kire gondoltam?? :) :')
2016. márc. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!