Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az elhunyt lelkek, hogyan...

Az elhunyt lelkek, hogyan tudnak "belemászni" mások álmába?

Figyelt kérdés
A nagymamám nemrégen halt meg és azóta sokszor álmodok vele és olvastam sok helyen, hogy az elhunyt álmunkba meglátogat, üzen, de ez hogy lehetséges, hogy megtud jelenni?
2016. márc. 21. 15:44
 1/4 anonim válasza:
Lehet csak nagyon hiányzik..én is sokszor álmodtam nagyimmal amikor meghalt
2016. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat az, amit az előző válaszoló leírt. De ha a szelleme látogatott meg akkor, az úgy lehetséges, hogy ugye az álmok is egy bizonyos síkon történnek, közel az asztrálhoz, ahol ugye a szellemek és egyéb lények élnek. Ezért lehet az, hogy csak belépnek álmodba, mert áttérnek abba a síkba.
2016. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X válasza:

Sehogy, az álmok tulajdonképpen a saját elméd játékai, képzetei, amik a tudatalattiból, élményekből, emlékekből, vágyakból táplálkozva épülnek fel.


Én exbarátnőmmel álmodok sokat, pedig évek óta nem is hallottam felőle.


Vagy például apám alkoholista volt, álmaimban is folyamatosan úgy jelent meg hogy veszekedett, ordított. És halála után meg szinte csak pozitív emberként jelenik meg, normálisan, jó kedvűen.

2016. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhúny lelkek sehogy, hiszen elhúnytak, halottak.

.

Ha elhúnytról álmodsz, nem a lelke jelenik meg, hiszen olyannak álmodod, mint amilyen életében volt.

Az álmod a tied, a te agyad generálja.

2016. márc. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!