Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt szeretnen kerdezni hogy...

Azt szeretnen kerdezni hogy valaki hisz a szellekben vagy a demonokban?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miert? Volt mar veluk elmenyetek?

2016. márc. 24. 14:47
1 2
 11/19 Cerevisiae ***** válasza:

"...miért gondolod, hogy aki ilyenekben hisz, vagy átélt ilyen dolgokat, akkor az bolond?"


Mert általában a bolondok ilyesmikről beszélnek és ilyesmiket élnek át, valamint többnyire nem tudják magukról, hogy bolondok. Nem igaz?


Kíváncsian várom, hogy te miképpen különbözteted meg a bolond, és a nem bolond szellemlátót.


Tájékoztatnál a módszeredről?

2016. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A szellemekben hiszek
2016. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Cerevisiae ***** válasza:
37%
Én meg nem. Felajánlhatok egy döntetlent?
2016. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem azt kerdeztem hogy ki nem hisz bennuk hanem azt hogy kik hiszenk. Ugy gondolom ertelmesen leirtam akkor ertelmes valaszt is varok.

Akiktol normalis valaszt kaptam koszonom.

2016. márc. 24. 19:54
 15/19 anonim válasza:
Szia, én egyszer láttam szellemet, ha érdekel, priviben leírom (hogy ide miért nem... hát mert eléggé fura volt) :)
2016. márc. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cerevisiae ***** válasza:

Kedves Kérdező:


#12-es mindössze ennyit ír:

"A szellemekben hiszek"


De te ezt kérdezted:

"Ha igen akkor miert? Volt mar veluk elmenyetek?"



Érdekes, hogy a szellemhívő lazán mellőzheti a kérdésed lényegét, vagyis a "miért"-et, meg az élményt leírását...


Az az értelmes válaszoló, aki leírja itt ezerszer, hogy hisz a szellemekben?


Ha ezt annyira imádod látni, akkor javaslom, hogy másold le 1000-szer egy word doksiba a #12-es megjegyzését. Az lesz csak igazán az értelmes és normális dolog... majd meglátod, hogy fogod élvezni.

Csak azt nem értem, hogy minek kellett neked ehhez kiírni ezt a kérdést?


Szerintem a "miért" lenne itt a lényeg, de te nem érted a saját kérdésedet? Ketten fogalmaztátok meg a kérdést, és ezért nem érted a másik felét?

2016. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem csupán "valaki", hanem nagyon sokan! (Különben nem lenne itt ennyi kérdés.)

Aki hisz, annak élménye is van.

Például ezért magyarázza szellemek jelenlétével az által hallani vélt hangokat. (Matuska Szilveszter)

2016. márc. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Cerevisiae ***** válasza:

#15 "Szia, én egyszer láttam szellemet, ha érdekel, priviben leírom"


Nem mered vállalni a látomásod nyilvánosságra hozását? És miért nem rögtön priviztél? Persze, hogy érdekli! Leírta, élvezi az ilyen beszólásokat. Akkor miért kellett titokzatoskodva nyilvános helyre kitenned a félinfódat? Vagy attól félsz, hogy a teljes megjegyzésedről kiderülhet magad előtt is, hogy inkább kórlap? Priviben remekül lehetne szellemekről szellemi onániát tartani zavaró külső tényezők nélkül.


Ha valós dolgok fontosak, akkor én a Kérdező helyében utóiratban megjegyeztem volna, hogy őrültek kíméljenek. Az más kérdés, hogy vajon mi módon lehet megkülönböztetni ebben az esetben az őrültet a nem őrülttől, de ahogy nézem, ez a kérdés a szellemlátók közösségét egy cseppet se érdekli, és bárkit azonnal a keblükre ölelnek, mindenféle teszt nélkül, csak legyen legalább egy szellem-, démonlátomása. Azért azt megállapíthatjuk, hogy a világ legegyszerűbb dolga bekerülni a hiteles szellemlátók klubjába... :)


Nem ártana meg senkinek se, ha tudomásul venné, hogy Ő is felelőséggel tartozik az ügyben, hogy mit hirdet meg nyilvánosan és mit terjeszt, hogy őrültségeket, alátámaszthatatlan látomásokat, vagy legalább elképzelhetőt, valamilyen hipotetikus szinten. Gondolhatja a hirdető, hogy ő még senkinek se ártott semmivel, de érdemes lenne tisztáznia magában, hogy minél többen hisznek neki, egyre többen lesznek olyanok, akik a hiszékenyeket ki fogják zsákmányolni a saját hasznukra, méghozzá a legkisebb erkölcsi aggály nélkül...


Na, ezt átgondolva háborogjon olyan önérzetesen a kedves Kérdező!

2016. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én nem hiszek.
2016. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!