Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért hisznek még mindig...

Miért hisznek még mindig sokan az ördögökben és démonokban?

Figyelt kérdés

Ezeket a lényeket mind a papság találta ki régen, hogy a tájékozatlan, egyszerű parasztokat félelemben tartsák és rájuk erőltessék a kereszténységet .

Érdekes módon néhány mai "művelt" ember ugyanúgy elhiszi ezeket a meséket, és sokan állítják, hogy meg tudják idézni vagy megszállják őket .

Régebben, egy másik kérdésemben arról volt vita, hogy mi okozhatta a Naudabaum kastélyban történt robbanást . Én a vril energia koncentrálódásával magyaráztam, erre rögtön nekem ugrottak, hogy mivel hivatalosan ördög idézés volt, ezért csakis egy ördög okozhatta ezt ...


OM


2013. okt. 31. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért hisznek benne mert nem haladnak a korral.

Kereszténység...

2013. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Embernél sötétebb lény nincs a világon ma is a 70% fogékony a hülyeségre és így volt ez 5000éve is. "Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság. De a

világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

2013. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# Teljesen egyetértek, bár én ezt a 70%-ot feltolnám 85-re .
2013. okt. 31. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Nos én általában démonnak hívom a nem ezen a síkon élő gonosz lelkeket. Ezeknek lehet akármilyen nevük, nekem démonok maradnak mert ez illik rájuk. Hogy miért hiszem hogy ezek léteznek másik létsíkon? Mert egy hagyatékból kaptam egy felvételt ami az emberbe égeti azt hogy van ilyen.
2013. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen felvételt kaptál?Egyre divatosabb mindenkire azt mondani hogy démon.Mert fekete ruhában jár és olyan szimbólumokat hordanak gondolok itt a zeneiparra.Nem tudom mi célja van ennek hogy mindenféle dolgokat bemagyaráznak hogy ez a háromszög jel mutogatása a médiában is mi célt szolgál?
2013. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokan összezavarodnak a démon és az ördög jelentésével kapcsolatban. Ha nem hiszel az a te dolgod. Én keresztény vagyok és hiszek benne, bár szerintem a kettő nem vonzza egymást. Ajánlom figyelmedbe a Démonok között című valós filmet. Ilyenek léteznek. Van aki ezt elfogadja, van aki nem veszi tudomásul. Mindenkinek a maga dolga.

Démonnak meg embereket nem mondanak, csak megszállott emberekről tudnak.

2013. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!