Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintem szellemek nem...

Szerintem szellemek nem léteznek, de akkor mi történik?

Figyelt kérdés
El mondaná valaki, hogy mikor nem vagyok itthon a laptopom, meg néha egyéb tárgyak, változtatják a helyüket? Főleg hogy senki sincs a lakásban rajtam kívül. Az is elő fordul, hogy alvás közben is el mozdulnak. Szellemek szerintem nem léteznek, de akkor ez most most mi? Nem tudom mit gondoljak, valaki vélemény? 26F
2016. márc. 30. 02:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
De igen léteznek a lélek tovább él!!! Csak egy erős lény tudja mozgatni a tárgyakat egy egyszerű jó indulatú túlvilági lény nem... Az a tanácsom mivel még nem komoly a helyzet. Hívj egy papot szentelte fel a házat rakjatok ki több helyre isten logót.. Ha nem történik semmi akkor paranoiás vagy. Ha igen akkor sürgősen katolikus templom! Elmondása ott mi történik a lakásba és küldenek egy démon űzit.
2016. márc. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
A laptopodon nem kapcsoltad ki a pórnhábot ,de a füllest rajta hagytad és a laptop felvette a ritmust ,haver. ;)
2016. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Isten logó" ezen behaltam... Konkrétan mi Isten logója?


Kerdezö, mennyire mozdulnak el a targyak? Par centit arrebb csusznak, vagy mondjuk a konyhabol a szobaba kerülnek?

2016. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 death42 ***** válasza:
72%

A skynet öntudatra ébredt.

A háttérből mozgassák a szálakat és laptopot tárgyakat.

2016. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

4-es ez nagyon tetszett! :DD


Tütütütütü.......Á végrehátóú! (ismerős? :DD)

2016. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 death42 ***** válasza:
Nem nagyon.
2016. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jó szelleműzőt. Több évig kint élt Kanadában és ott már 4-es szintű Ghostbuster lett (nem vicc, tényleg van egy ilyen rend). Ha érdekel megadom az elérhetőségét.
2016. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nagyícsd fel ugy 5000000x osra a képet gyorsícsd fel ugy 10000x osára és ha vidire venéd meglátád hogy mi van

ez ojan min hogy 1 cénára kötsz 1 anyacsavart és idővel le fog esni..

2016. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Haver szerintem benne vagy a Mátrixban. Nem keresett fel véletlenül egy Morfeusz nevű napszemüveges fickó?
2016. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs a szomszédodnak macskája? :)

Szerelj fel egy kamerát, akkor majd látni fogod, mi a megfejtés.

2016. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!