Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek és az ufók között...

A szellemek és az ufók között lehet valami összefüggés? Mindkettő interdimenzionális eredetű?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy mindkettő a létezés olyan síkjairól származó jelenség, amiket ma még fel sem tudunk fogni?

2016. febr. 7. 19:54
1 2
 1/16 Ozmium42 ***** válasza:
20%
Nem. Csak simán nem létezik egyik sem.
2016. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

A szellemek az asztrálsíkon vannak mi a fizikai síkon. Az ufók, pontosabban az űrlények (az ufó az az ürlényék utazási ezköze, és nem mega, a lény) hol élnek, azt pontosan nem tudjuk. Nagy az univerzum. Élhetnek nagyon sok fényévnyire innen. Nagyon - nagyon hosszú lenne leírni, de szerintem nem egy síkon vannak.

Az ufo angol rövidítése az Unidentified Flying Object szavaknak, azaz Azonosíthatatlan Repülő Objektum. Velük (bennük) utaznak az űrlények, az űrből egy másik bolygóról.

2016. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 ugyisittvagyok válasza:
67%
persze hogy van,mindkettőről beszélnek de egyiket sem látta soha senki és bizonyíték sincs arra ,hogy léteznek olyasmik.
2016. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Láttam egy dokumentumfilmet ami arról szólt, hogy Hitlerék nyitottak egy dimenzió kaput az északi sarkon azzal a céllal, hogy az idegenekkel kapcsolatba lépjenek és feltehetően ezen átjárón keresztül közlekednek a szürke idegenek. Több orosz tudós is osztja ezt a elméletet.

Már-már iskola anyag ott náluk.

2016. febr. 7. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

"Láttam egy dokumentumfilmet ami arról szólt, hogy Hitlerék nyitottak egy dimenzió kaput az északi sarkon"


Ennyi elég is volt az érvelésből.

2016. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen van összefüggés, mégpedig az, hogy eggyik sem létezik!
2016. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Shai-Hulud ***** válasza:
35%

"Több orosz tudós is osztja ezt a elméletet."

Kíváncsi lennék ezeknek a tudósoknak a nevére. Teljesen véletlenül nem emlékszel néhányra?


"Már-már iskola anyag ott náluk."

Már-már. Hát persze.

2016. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezen én is elgondolkoztam már, pláne azt alapul véve, hogy a megfigyelések alapján mindkét jelenség képes a materializálódásra és annak fordítottjára is - azaz hétköznapi szófordulattal "előtűnni a semmiből" és "ködbe veszni".
2016. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Csillagkapu XD
2016. febr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmilyen csillagkapu, csak létező földönkívüliek és szellemek.
2016. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!