Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzem meg a slenderma...

Hogyan idézzem meg a slendermant, egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kössél kolbászt egy horgászbotra, a répa pedig jó lesz a jelző bigyónak.
2016. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a játékot, legyél benne b*lf**z és kész. Ha fokozni akarod és van elég pénzed, akkor csináld meg ugyan ezt Oculus Rift-el.
2016. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tükörbe kell háromszor belemondani a nevét.
2016. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a bíróság csak másképpen.
2016. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SecretGuard13 válasza:

Nem akarok senkire paranoiát hozni, de, ha meg akarod idézni szerintem inkább ne tedd... Én is így tettem és az erős fejfájás még mindig gyötör.. De, ha meg akarod idézni, akkor így kell:


Menj ki egy erdőbe, rajzolj egy kört és bele a kör közepébe egy X-et egy fába. Hunyd le a szemed és tedd az arcodat a szimbólumra. Mond el egyszer ezt:


"Slenderman, Slenderman, minden gyerek elfut,

Slenderman, Slenderman, ez neki csak játék,

Slenderman, Slenderman, öltönyt és nyakkendőt visel,

Slenderman, Slenderman, biztosan meghalsz."


Mikor ezt elmondtad bicskádat zsebre téve húzz ki az erdőből amilyen gyorsan csak lehet. Nem tudni mi történik utána. De, ha nem mész ki eskü biztos nem lesz holnap.

2020. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!