Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben,...

Hisztek a szellemekben, angyalokban, vagy épp az ufo-kban Vay pl. : demonban?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 16:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%

Korántsem hiszem, hogy mindent tudok, kedves 16-os. Hisz minél többet tud valaki annál inkább átlátja, hogy valójában milyen szegényes is a tudása. Mindazonáltal, ha belegondolsz, a középkornak vége. Olyan technikai eszközök birtokában van az emberiség, amik segítségével naponta ezer bizonyíték láthatna napvilágot a kérdésben szereplő "lények" létezéséről. Manapság még az etióp éhezők is kismillió megapixeles kamerával felfegyverzett telefonnal mászkálnak. Ez tehát nem lehetne akadály Érdekes módon viszont amióta valóban lehetne hiteles képet készíteni róluk, eltűntek a színről.

Mindazonáltal nem lebeszélni akarlak, azt hiszel, amit akarsz. De az, hogy te a szabályt erősítő kivételként hiszel, még nem jelenti azt, hogy a felnőtt és tanult férfiak 99%-a nem hisz a létezésükben.

2016. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Következő életedben visszatérünk még erre. ;)
2016. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Gergőgergő válasza:

Szervusz Anna!

Én hiszek az istenben és a szellemekben. Az isten egy része bennünk van,úgy,mint az óceánban egy csepp víz. Tehát mindenkiben benne van,csak van aki hiszi és van aki nem. Persze a vallás az kész átverés és a biblia jó része is csak propaganda / persze vannak benne nagyon jó gondolatok is./ Képzeld csak el,hogy mennyi mindenen mentél már keresztül és mindig fel tudtál állni. Az ember a világ csodája. Oly tökéletesen van megszerkesztve,hogy ha például a karunkat emeljük fel több százezer izom,sejt,ideg és ki tudja még mennyi minden "dolgozik" ez alatt a pillanat alatt. Ezt bizony meg kellett teremteni. A Darwin elmélete csak feltételezésen alapul

2016. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Blenderman válasza:
91%

A lehetséges bizonyítékok irányából közelíteném a témát: Én úgy vagyok vele, hogy hiszek ezekben a dolgokban, mégis erős fenntartással kezelem a róluk szóló történeteket, és főleg az állítólagos videófelvételeket róluk, mivel ezzel a témával erősen lehet manipulálni az ezek iránt érdeklődő embereket, és ezt sokan kihasználják, akár anyagi, akár népszerűségi előnyök reményében, ami nincs ínyemre. Volt idő, amikor én is bedőltem néhány UFÓ-s és kísértetes videónak, viszont amióta én magam is képes vagyok odamontírozni dolgokat hihetően videókra, amik eredetileg nem voltak ott (remegő kamerakép sem akadály), azóta az ilyen "bizonyítékok" számomra hiteltelenek. Az asztrálsík lényeit eleve nem tartom lefilmezhetőnek evilági eszközökkel (tán hőkamerának még adnék esélyt, de még nem láttam hitelesnek mondható felvételt azzal sem). Mindezek ellenére hiszek a kérdésben felsorolt dolgok létezésében. Egy biztos, valami nagyon nem stimmel a pusztán anyaginak tartott világunkkal, és főleg a történelmünkkel. Erre a legjobb bizonyítékok az ősi megalitikus építmények, amelyeket nem tudjuk hogyan építettek. Léteznek spekulációk a mikéntjére, némelyik nevetségesebb a másiknál, de akárhogy is készültek, ezek makacs tényként ott állnak sokezer éve a világ számos pontján. Lézeres pontosságot megszégyenítő vágott kövekkel és gravírozásokkal (nekem az egyiptomi köfelületekbe gravírozott szabályos hieroglifák tetszenek még nagyon).

100% tehát, hogy létezett egykor egy ősi tudás, amivel ma már nem rendelkezik az emberiség (hacsak nem egy szűkebb kör), és ez a tudás akár emberi, akár földönkívüli eredetű, ezen lehet vitatkozni, de valami volt! :-) Ha más nem, akkor legalább ez a tény tartja bennem a hitet a szokatlan dolgok létezése iránt, mint amilyenek a kérdésben szereplő lények is.

Szerintem a legjobb az egészséges kételkedés, egy arany középút ezekben a témákban.

2016. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

Hi

Amikor nemrég a barátnőmnél aludtam, kb ÉJFÉL és hajnali egy között (csak tippelek) hallottunk lentről valami koppanást, de semmi lépteket, szóval nem lehettek a szülei akik véletlenül leejtettek volna vmit pedig mind a kettőnknek nagyon jó hallása van... és szerintem nem képzelte egyikünk sem be, mert mind a ketten hallottuk ugyanakkor. De se előtte, se utána, semmi se volt és nem bírtunk, nem merünk elaludni. Ráadásul azt mondogatja nekem majdnem minden nap hallja ugyanakkor ugyanazt. Mintha egy nagy dió koppant volna. És tinik vagyunk, kb fél éve volt ez az ottalvásos cucc és nem hiszünk a szellemekben........

(Eddig)

2016. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Koszi ! Es azt is hogy ilyeneket irtatok ! Erdekes volt olvasni !

:)

2016. jún. 12. 15:19
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Alig várom, kedves #22-es.

#25-ös, kamaszkorban nem csak szexszel kéne ismerkedni, hanem a fizikával is. Hőtágulásról pl. hallottál már?

2016. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%
Én is ugyan így
2016. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Nem hallottam még róla

De gondolom mit jelent

A szekrényem is szokott olyan hangokat kiadni mintha belülről megrúgná valami...

De ezt már megszoktam és ha valaki nálam aludna nagyon beparázna😂😉

2016. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Èn csak a dèmonokban nem hiszek
2016. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!