Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemekkel kapcsolatos...

Szellemekkel kapcsolatos témában, ki tud segíteni? Régóta vannak tapasztalásaim, de ez most durva.

Figyelt kérdés
20 éve érzékelek ilyen dolgokat, hosszabb-rövidebb szünetekkel tarkítva. Az első sokk után ahogy telt az idő szépen kezdtem hozzászokni, már nem féltem, bár örültem a szüneteknek. Már egy ideje nem volt semmi, még úgy is jártam, hogy egy lakásban más érzékelt szellemeket, én nem. Aztán hirtelen tavasszal elkezdődött egy durva szellemjárás és sajnos ezzel egy időben pár hét leforgása alatt szó szerint darabokra hullott az életem, minden területen. Attól félek, ez a szellem valamiért ártani akar. nem tudom, mit tegyek. Kérlek, mivel direkt ilyen oldalra írtam, csak normális emberek válaszoljanak,aki kötözködni akar, menjen máshova. Köszi előre is!

2016. jún. 22. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Direkt kértem, mert olyan oldalon is írtam, hogy aki nem hisze benne, vagy csak kötözködni akar, kerüljön!!!
2016. jún. 22. 15:35
 2/4 OneEntity ***** válasza:
60%

Elmondod, milyen jelenségeket tapasztalsz?


Költöztél már az elmúlt 20 évben? Az új otthonodba is követtek a szellemek?

2016. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%
Ez tökre olyan, mint a Paranormal activity :D viccen kívül ugye élsz még? Milyen tapasztalásaid voltak? Remélem nem túl késő... :O
2016. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, aranyos vagy, igen még élek :) Zajok vannak, mozognak dolgok, a cicám nagyon sokszor mereven néz valamit. Olyanok voltak, hogy a szobában se huzat, se semmi mozgás, telefonálok, amikor megmozdult valami. Kajához készülődve, a sajt vagy süti is volt így leesett, de előtte szinte felrepült. Mintha valaki úgy dobná. Ilyen tapasztalásaim régóta vannak, csak voltak hosszabb szünetek, aztán újra. Most viszont az egész életem romokban van, mióta elkezdődött újra, nagyon gyorsan omlott össze minden.Nem tuti az összefüggés, de mivel nagyon összecseng időben, így gondoltam ezt.
2016. júl. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!