Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Természetfeletti lényeg...

Természetfeletti lényeg léteznek vagy sem? Bizonyíték?

Figyelt kérdés

Bárki aki akarja fejtse ki a véleményét.Ha valaki bizonyítékkal is alá tudja támasztani amit mondd akkor annak örülnék.


Én személy szerint csak nem szeretnék ilyen tudatlanságban élni hogy azt mondom "nincs" és akkor nincs..(vagy "van" és akkor van) ez nem támaszt alá semmit ezzel nem bizonyítok semmit.Attól hogy hiszek benne attól még nem biztos hogy van és ha nem hiszek benne attól még lehet.. szóval engem a tények érdekelnének.Hogy akkor most mi is van.Mert ha belegondolok hogy van aki azt mondja vannak ilyen lények van aki meg azt hogy nem és igazából én meg nem tudom valójában milyen világban élek ez elég zavaró tud lenni.


Jelen estben úgy vagyok ezzel hogy jobban hajlok a felé hogy létezik valami természet feletti.A lényeg hogy érdekel a téma.Ha valaki jobban benne van ebben akkor írhatna privátot mert elbírnék erről naphosszat beszélgetni.


Most hogy leírtam a véleményem várom a tiétek!;)



2016. júl. 2. 17:31
1 2
 11/13 thuesday ***** válasza:

Az ilyeneket sajnos a marketing nagyon eltorzította. Van olyan lény amirõl kitalálnak dolgokat: vegyük például a [lokneszi] szörnyet... Állítólag egy dinoszaurusz, aki fennmaradt hasonlóképp a krokodilokhoz és a krokikra is támaszkodnak. Viszont vizsgálásaik alatt az ezt megdöntõ vagy épp kiderítõ tudósok semmi különöset nem észlelnek/találnak.

Szóval az hogy kétségek vannak bennünk ezek létezésérõl az a marketing mûve:c

2016. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 thuesday ***** válasza:

És babonák/ mesék*

Bocsi ez lemaradt

2016. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jégszív válasza:
A világ - állítólag - MEGISMERHETŐ. Tagadhatatlan, hogy sok mindent még nem ismerünk belőle. Ezekre legegyszerűbb ráfogni, hogy "természetfeletti" dolgok. A TUDOMÁNY előbb-utóbb magyarázatot talál rájuk - vagy még akkor se.
2023. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!