Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok segítenek nekünk?

Roxy333 kérdése:

Az angyalok segítenek nekünk?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyesmiben,csak az érdekelne,hogy aki váltig állítja,honnan tudja,és ha netalántán esetleg mégis tapasztalt valamit,akkor hogyhogy ez csak egyes emberekre igaz? Mert a többség leél egy egész életet mindenféle természetfeletti jelenség nélkül. Szóval aki biztos benne,annak honnan a meggyőződése? És ha van is,miért csak az emberek nagyon kis %-a tapasztalja? Semmi rosszindulat és provokáció nincs bennem,csak tényleg érdekel,hogy honnan ered ez. :)

2016. júl. 3. 15:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja,még annyit hozzátennék,hogy hozzám hasonló, ezotéria témán belül szkeptikusok ne írjanak,hogy ők nem hisznek,mert a kérdés arról akarna szólni,hogy aki hisz,az miért,nem arról,hogy ki hisz,azt majd talán máshol megvitatjuk :)
2016. júl. 3. 15:17
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Én múltkor kaptam egy levelet, hogy tudatlan vagyok, nem értek hozzá és ne vegyem el más hitét.

Szóval azért vagy te is normális, mert röviden tömören ostoba vagy.

2016. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

#2

Szóval te nem hiszel.Nem mondom hogy gond dehogy félre érts.De akkor hogy hogy ez a neved?

2016. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem is mondtak már hasonlót emiatt. Vagy pedig azokat a tipikus "tavaszi szellő simogatja a válladat,amikor csukva minden ablak és ajtó",csak az a baj ezzel,hogy a sok paranormális jelenségekről szóló film már farkast kiáltott ezzel,és így nem tudok valakire rámutatni és azt mondani,hogy "na,vele tényleg megtörtént ugyanaz,ami eddig a filmekben csak kacsa volt"..:)
2016. júl. 3. 15:34
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Angyalok nem léteznek, ilyesmiben hinni önáltatás. Bocs.
2016. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk én a létezésükben hiszek,mint fentebb írtam,csak az ezoterikus dolgokban vagyok szkeptikus,hogy ezt bárhogy,fizikailag,érintések,hallás,látás útján meg lehetne tapasztalni,meg abban,hogy egyáltalán bármi módon segítenének bárkinek.
2016. júl. 3. 16:19
 7/16 openyoureye ***** válasza:
60%
Ha nem hiszel bennük miért kérdezel róluk? Persze hogy léteznek! Az emberek többsége nem úgy él le egy életet hogy nem találkozik velük, hanem hogy sosem tudtosul bennük hogy a történtek eredménye nekik köszönhető, nem pedig a véletlennek. Az a vicc, hogy emberek hisznek a véletlenben mikor a tudomány nyilvánvalóan kijelenti, hogy létezik ok okozati összefüggés ami teljesen hitelteleníti azt, hogy bármi is véletlenül, azaz ok nélkül történjen :) Ez egyszerű logika, nem kell hozzá egyetemi professzornak lenni ;)
2016. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm a választ,a kérdést azért tettem fel,mert mint fentebb írtam,a létezésükben hiszek,csak abban nem,hogy velünk lennének elfoglalva,és erre kerestem úgymond tapasztalatokat,magyarázatokat,hogy akik úgy gondolják,hogy igen,azok miért. :)
2016. júl. 3. 21:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy valaki pl állítólag lassabban esett le a fáról, és volt előtte állítólag valami lény, aki mondta, hogy csak fölfele nézzen, őt nézze. Aki angyal lehetett. Meg hogy, na van ilyen videó is a neten, ilyen dokumentumfilm-jellegű, ilyeneket mesélnek el benne. Meg pl hogy eltévedt v elveszett kiscsajt a még meg sem született kishúga vezette el egy faluhoz. Pár év múlva született hugija, akiben felismerte, aki elvezette oda.
2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ozmium42 ***** válasza:
60%
Open: az, hogy mindennek oka van, nem azt jelenti, hogy mindent mindenre rá lehet fogni.
2016. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!