Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Léteznek angyalok, és ha igen...

Léteznek angyalok, és ha igen segítenek is az embereken, vagy csak figyelik őket (mármint minket)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Az angyalok Isten szolgálatában állnak.

ezért az Ő feladatuk a Teremtő szándékának támogatása, és ezért abban az értelemben segítenek bizonyos embereknek, hogy megismerjék az igazságot, ami az örök élethez vezethet ha az szerint is élnek.

2016. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem léteznek.
2016. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Roland G. ***** válasza:
38%
Léteznek.Amikor tükörbe nézek mindig látok egyet! :))))))
2016. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez hitbéli kérdés, vagy világnézeti. Nincs rá objektív válasz.

:)

2016. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 3. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Amit isten akar úgyis megtörténik tehát ők max verik egész nap
2016. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hitrendszertől függ.Szerintem léteznek egy más világsíkon.Az,hogy kinek valóságosak,az attól függ,hogy hisz-e bennük beengedi-e őket a valóságába.
2016. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Papi Gonzales ***** válasza:
55%
ha így érted, akkor a tudomány mai állása szerint nincsenek....(és igen nagy valószínűséggle nem is lesznek)
2016. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pelgrim ***** válasza:
Angyalok létezéséről nincs tudomásom. De tudom hogy létezik olyas valami, amit at ember isteni kilétének nevezhetnénk. Ez, az ember isteni kiléte, folyton gondoskodik rólunk. Anélkül hogy önmagát helyezné az előtérbe. Némely vallások ezt őrangyalnak nevezik és egy külön személyiségként emlegetik, de isteni kilétünk valójában az igazi kilétünk, az ÉN VAGYOK, a Kisztus minden emberben.
2016. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!