Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok segítenek nekünk?

Roxy333 kérdése:

Az angyalok segítenek nekünk?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyesmiben,csak az érdekelne,hogy aki váltig állítja,honnan tudja,és ha netalántán esetleg mégis tapasztalt valamit,akkor hogyhogy ez csak egyes emberekre igaz? Mert a többség leél egy egész életet mindenféle természetfeletti jelenség nélkül. Szóval aki biztos benne,annak honnan a meggyőződése? És ha van is,miért csak az emberek nagyon kis %-a tapasztalja? Semmi rosszindulat és provokáció nincs bennem,csak tényleg érdekel,hogy honnan ered ez. :)

2016. júl. 3. 15:11
1 2
 11/16 anonim válasza:
59%
Igen léteznek! Két olyan ismerősöm is van aki látja is őket. Segítenek is csak kérni kell őket.
2016. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 openyoureye ***** válasza:
100%
Ozmium42, tudom, igazad van :)
2016. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

De örülök, hogy megtaláltam a kérdésed! :-) Édesanyámmal évek óta hiszünk az Angyalok létezésében és amióta hiszünk és tudjuk, hogy van valami magasabb erő, ami segíti életünket történtek érdekes dolgok. Nagymamámnak 2 nagy és 6 kicsi agyvérzése volt a elmúlt fél évben. Az orvosok azt mondták, hogy semmi esélye túlélni. Már kísérleti gyógyszert akartak neki adni, amikor hirtelen rohamosan elkezdett javulni az állapota. Amikor történtek ezek a dolgok, konkrétan én személy szerint a lelkemet kisírtam és kértem az Angyalokat, hogy ne most jöjjön el az idő, amikor mennie kell és ne hagyjon még itt minket és nem tudom hogyan és mi, de valami vagy valakik segítettek! A hétköznapokban is észreveszek dolgokat, jeleket, pl. zárt ajtónál, mindenféle huzat meg ilyenek nélkül hirtelen megpillantok egy tollat az asztalon vagy felnézek az égre és (ezt le is fotóztam), olyanokat látok, hogy nagyon durva. Valamelyik nap nem találtam öngyújtót, pont kávét főztem és van az a régi kotyogós kávéfőzőnk, felraktam főni és gondoltam nem keresgetek most, meggyújtom ott, ahogy elléptem, felrobbant a kávéfőző. Ha ez egy kb 10 másodperccel azelőtt történik.. szerintem leszakítja a fejem. Kaptam már durrdefektet autópályán 120-al, alig bírtam megtartani a kocsit, de sikerült és megálltam szépen, nem sérült meg senki.

Az ilyen dolgok miatt hiszem azt, hogy van aki vigyáz ránk! :) Járj nyitott szemmel! :)


23L

2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Igen léteznek!! Nekem minden pillanatban segítenek! Tegnap elcsúsztam a fürdöben, és éreztem hogy "valami" megfog!! 73-kg vagyok, óriásit estem volna de olyan volt mint a "lassított felvétel" mint ha fogott volna valaki a karomon! Alig ütöttem meg magam! Bíztos hogy az Angyalom volt!!! Olyan dolgokban segít a Jó Isten amik szó szerint lehetetlenek amik bíztos hogy reménytelenek!! Imádkozom és teljesül!!! Tiszta szívből kell kérni és segítenek!!!
2016. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elf-Tünde: akkor most gondolj egy pillanatra azokra, akik mindenféle értelmetlen balesetekben meghaltak, aztán meg merengj el, hogy akkor hol voltak az angyalok. Vagy nekik nem járt? Ha az ember képes túllátni önmagán, észre fogja venni, mennyire a káosz működteti a világot.
2016. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Elnézést,hogy most idő szűkében csak erre reagálok,de úgy látom,az utolsó válaszoló még jobban megfogalmazta a kérdésemet,szóval ezzel az egésszel erre akartam kilyukadni :)

2016. júl. 8. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!