Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Álmomban beszélni elhunyt...

Álmomban beszélni elhunyt ismerőssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sok rémálmom volt régen, ezért csinaltattam egy álomfogó tetoválást az alkaromra. Azóta nagyon ritkán álmodom, vagy nem emlékszem rá. Viszont van, illetve régebben is volt, hogy álmodtam foggal és utána meghalt egy rokonom...a lényeg, hogy azt álmodtam, hogy halottlátó vagyok, vagyis üzennek nekem, beszélek a családtagjaikkal, majd a végén megjelent a halott és elköszönt a családtól rajtam keresztül..viszont a halott az ex férjem keresztapja volt aki nem régen hunyt el, család pedig az ő családja...illetve volt egy olyan álmom is, mikor az ex férjem apukája meghalt, rá pár napra megjelent álmomban és megkérdezte, hogy hogy vagyok? Mit jelenthetnek ezek? Lehet, hogy picit bele kellene ásnom magam az ezotériába?
2016. júl. 9. 09:01
 1/1 anonim válasza:

Ha meg jelenik egy halott az álmomban (általában rokon) akkor másnap kimegyek a temetőbe és beszélek hozzá. Mesélek neki h mi történt mióta nincs stb... És ez után egy darabig "nem látom".

Megkérdezte hogy vagy, valószínű aggódik érted. Hülyén hangzik de menj el hozzá és nyugtasd meg.

2016. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!