Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok akik nem hisznek a...

Azok akik nem hisznek a szellemekben Ufókban és egyéb természetfeletti jelenségekben azok a politikát és egyéb társadalmi dolgokat is hasonlóan kritikusan szemlélik?

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 10:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"Az UFO-kban nem hinni kell, az UFO azonosítatlan repülő tárgy. Vannak azonosítatlan repülő tárgyak."


Ebben nem értek egyet. Az UFO mára egy gyűjtőfogalom is lett, amibe jó sok minden beletartozik. Ma már UFO alatt leggyakrabban a vélhetően földönkívüli lények által irányított járműveket és magukat a lényeket is szokás ezzel a névvel illetni. Az angol Unidentified Flying Object szót is az 50-es években vezette be a hadsereg, mikor tömegesen repülőcsészealjakat észleltek az USA területén és nem tudtak mit kezdeni a helyzettel.

2016. júl. 12. 21:17
 12/21 anonim ***** válasza:
Vannak autisták, akik szeretnek mindenki által tökéletesen érthető fogalmakba belekötni, csak a kötekedés kedvéért, meg mert lehet arra áll fel, hogy ma is bizonyítani tudták maguknak, hogy mennyivel okosabbak, mint az átlag plebejus.
2016. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

#12


Egy értelmes,kulturált ember nem sértegetéseket használ érvelésként,hogy kiprovokálja másoktól a választ.Ha jól olvastam,te nagyon magas képzettséggel rendelkezőnek hiszed magad,ettől független nagyon primitív az a viselkedésforma amit képviselsz.

2016. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%

#13:


Te vagy aki azzal "érvelt", hogy legalább beismerem hogy nevetségesnek hangzok?


Értem, hogy mire gondolsz. Mindig mindenki azt mondja, hogy rosszul viselkedek. :) Ennyi év után így tudom előadni azt a rengeteg információt, amit összeszedtem. Ha tisztában vagy a személyiségtípusokkal, tudhatod, hogy ha egy INTP túlterhelődik, akkor iszonyatosan inzultív és sértő, dogmatikus tud lenni.


Persze a lényeg egyszerű: ha egész életedben érzed, hogy valami helyes, és egész életedben azt várják, hogy igazold minden szavad, még a kötőszavakat is, akkor a huszadik évedre már elég túlterhelt-kiégett leszel, és egyszerűen nem tudsz "szépen viselkedni" a tízezredik olyan emberrel, aki hülyének néz, mert tudatlan. Nem tudom másokkal előfordul-e, hogy akad valami, vagy néhány dolog, amiről egyszerűen valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, akkor gyerekként minden bizonyíték nélkül érzi, hogy igaz. Aztán ahogy képes lesz érvelni és logikát használni, megérkeznek a bizonyítékok is, százával. Hitlerről beszélek, illetve a kereszténységről, de utóbbira csak most ébredtem rá.


Szerencse, hogy előadásmód nem változtatja meg a rosszul előadott tények igazságtartalmát, és szerencsétlenség, hogy az érzelemközpontú emberek csak az előadásmódra koncentrálnak, nem arra, ami valójában elhangzik.


Akit érdekel, annak itt van néhány dolog:


1. Dennis Wise: The Greatest Story NEVER Told (6.5 óra, ez lenne a legfőbb)


2. Dennis Wise: New World Order: Communism by the backdoor (jelenleg dolgoznak rajta, 19 rész van fenn youtubeon, részenként ~15-19 perc)


3. Amit Guido Knopp Elhallgat (1.5 óra)


4. Benjamin H. Freedman beszéde (~36 perc)


5. Cion Bölcseinek Jegyzőkönyvei*


6. Mein Kampf (elérhető magyarul, mindkét könyv)


7. Hová tegyük a zsidókat?


8. Es begann mit einer Lüge (ha valakit érdekel egyáltalán a Holokauszt témája, bár én magam nem foglalkoztam volna vele soha, ha mások nem tanúsítanak ekkora (folyamatosan gerjesztett) érdeklődést iránta)


Hirtelen ennyi, talán ennyi elég hogy valaki kezdje megkérdőjelezni azt, amit ma úgy hív, hogy "valóság". Ha ezeket olvasta / látta valaki, akkor javaslom nézze újra Mátrix első részét, igazán új értelmet nyer. :)

A felsoroltak közül nem mind válaszol minden egyes felmerülő kérdésre (kivétel talán a 6.5 órás dokumentumfilm), tehát nem "all-inclusive", de kiindulópontnak jó. Tudnék még linkelni pár rövidebb videót, ha esetleg érdekel valakit, de érdeklődés hiányában nem fáradok a keresgéléssel.


*Erre sokan mondják, hogy hamisítvány. Elképzelhető, hogy az. Két dolog:

1. Ezt a könyvet a Szovjetunióban betiltották, tömegesen égették el, lefoglalták.

2. Tegyük fel, hogy hamis: mi van akkor, ha hamisítvány? A leírtak 100%-ig megvalósultak. Számít, hogy hamisítvány-e?

A személyes véleményem az, hogy azok a belső körök, akiktől származik a könyv, direkt szivárogtatták ki (bár ez nem magyarázza meg, hogy később miért égették el ugyanezek parancsára), hogy növeljék az átlag ember ellenszenvét az átlag zsidó ellen, és így alapot szolgáltasson arra, hogy előbbieket anti-szemitizmussal vádolják. Mert, mint tudjuk, az az anti-szemita, akit azok a belső zsidó körök utálnak.


Sajnálom, ha megsértettem valakit, igazán nem a személyének szólt, hanem a hazugságoknak. Remélem nem törlik ezt a válaszomat...

2016. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Alapvetően kritikus hozzáállású vagyok, igen.
2016. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

14-es:

Látom, nagyon érdekel téged a feltett kérdés..

De nyilván ez is az elhallgatott meg félremagyarázott dolgok hibája, amit hol máshol adhatnál ki magadból mint e kérdés alatt.

Apropó, nem mondták még, hogy van benned "kevéske" szociopata hajlam?

Ui: Igen, én jelentettem a válaszodat.

2016. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%

#17:


Jobban érdekel az igazság és az emberek felébresztése bármi áron, mint az, hogy megszegem-e egy niemand oldal szabályait, vagy megsértek-e másokat. Más kérdés, hogy sértő stílussal eredményesen át lehet-e adni az üzenetet (csak nagyon ritka esetben, ha a befogadó nem az érzelmein keresztül szemléli a világot, mint az emberek 99%-a).


Szociopata hajlam; kétséges. Viszont ha egy nagy embercsoport előtt, amiben vegyesen vannak fehérek, feketék, cigányok, arabok, stb., azt kezdem el hangoztatni, hogy a vér tisztasága az élet legfontosabb eleme illetve a rasszkeveredés bűn és tömeggyilkosság, kijátszottak minket egymás ellen, gyűlöletet gerjesztette --- akkor éppen a FEHÉREK fognak a leghangosabban üvölteni rám.


A fehérek, akiknek a felemelkedését akarom. Csodálkozol ezek után?

2016. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ők fognak üvölteni, mivel te egy olyan dolgot akarsz egy bizonyos embercsoport nevében lejátszatni a magad érdekében, amivel a többségi társadalom és ezzel érintve a fehér embereket nem értenek egyet. Te maximum a budin sz@rás közbe emelsz fel dolgokat, másra se vagy képes.
2016. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1933-1945 között láthatod, hogy ki ért vele egyet és ki nem. Segítek: az egész világ egyetért vele, nem csak a fehérek.


Ázsiaiak, arabok, feketék, mindenki, akinek nincs kimosva az agya.


Indiai katonák:


[link]


[link]


[link]


Arab önkéntes légió:


[link]


[link]


Ázsiai katonák:


[link]


[link]


[link]


Fekete katonák:


[link]


[link]


[link]


[link]


Boszniai muzulmán önkéntesek:


[link]


[link]


[link]



Ezen kívül 150.000 zsidó katona szolgált a Wehrmacht-ban, és adta az életét Németországért és Európáért. Hitler sofőrje zsidó származású volt, és megkapta a "Becsületében Árja" érdemrendet.


Lengyelországból 500.000 önkéntes jelentkezett a Wehrmachtba.


A franciák közül többen haltak meg HitlerÉRT, mint Hitler ellen. Berlint az utolsó napokban francia csapatok védték.


Érkeztek önkéntesek az USA-ból és Angliából is. Spanyolországból több ezren csatlakoztak a Waffen-SS-hez, Svédországból több mint 100.000 önkéntes katona érkezett.


Az oroszoknak külön Waffen-SS-ük volt, annyian jelentkeztek.

Az oroszok felszabadítóként tekintettek a németekre, épp úgy mint az Ukránok, akik keresztet vetettek és áldották a német katonákat, amiért megszabadították őket a kommunizmustól (1933-ban a szovjetek éheztették Ukrajnát, aminek több millió halálos áldozata volt, máig senki nem beszél róla, de az ott készült képeket szívesen felhasználják a 6 milliós H-azugsághoz).


Hitler teljes mértékben elhatárolódott az ész nélküli rasszizmustól. A Wehrmachtban szolgáló nem-fehérek teljesen egyenlő bánásmódban részesültek a németektől, míg az USA hadseregében a feketék nem ehettek egy asztalnál a fehérekkel, és nem aludhattak ugyanabban a barakkban.

Hitler Németországa kölcsönös faji tiszteletre és szolidaritásra épült, aminek fontos része volt a fajok tisztaságának megőrzése. Ebben semmi elítélendő nincsen.


Egyetlen nép volt a világon, aki mindezt nem akarta.

2016. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!