Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttam vagy mi?

VASSZAKÁLL kérdése:

Szellemet láttam vagy mi?

Figyelt kérdés
Tegnap este amikor telihold volt lefeküdtünk aludni az unokatesommal es egyszer cs 23:36 kor egyszer csak megjelent egy gömbvillámhoz hasonlo leny de keze laba volt. És azt súgta hogy:szeánsz én nem tudom mit jelenthet de mitketten felébredtünk rá és én sohasem szoktam felebredni de kepzelodni sem nem voltam sem drog sem alkohol hatasa alatt valaszokat elore is koszonom
2016. júl. 19. 11:20
1 2
 11/20 Yog-Sothoth ***** válasza:
Égesd el a Jelenések könyvét a Bibliátokból, aztán az összes többiből is. Ez a lény azt szeretné, ha az emberek mind elfelejtenék, hogy a Jelenések könyve valaha is létezett. Ez a küldetésed.
2016. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok hallod
2016. júl. 20. 21:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem hallom.
2016. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
akkor menj fülorrgégészetre
2016. júl. 21. 15:21
 15/20 anonim ***** válasza:
Te meg egy elmegyógyintézetbe. Hogy kéne hallanom, amit te egy fórumra ÍRSZ?
2016. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

En hiszek neked! Hiszel a szellemekben, esetleg olvasgatsz utanuk, erdekel a tema? Ha kicsit is szkeptikus vagy, akkor siman ott lehetnek a jelen letedben!

Figyelj! Akarmi is tortent, nagyon fontos, hogy NE FELJ TOLE, TOLUK!

Ok a felelembol taplalkoznak, nekik az jo, ha rad tudnak szallni, a rettegesbol, felelembol taplalkoznak!

Gondolj arra ha maskor is tapasztalsz hasonlot : jo, legyetek itt, mutassad csak magad, kit erdekel! LEGY EROS! HIGY ABBAN HOGY NEKED VANNAK VEDO ANGYALAID, ES OK MEGVEDENEK AZ IJESZTEGETONEK TUNO SZELLEMEKTOL, VAGY A "GONOSZTOL"


Ezzel eluzod oket, leszallnak rolad, NEM TUDJAK tovabb szivni az energiaidat!!!!!!!!!!!4

Nagyon fontos, hogy higyj valamifele mas erokben hogy ok megvedenek, higyj onmagadban, hogy NE FELJ!!

Es pikk pakk odebb vonulnak!

Ha nem is voltal elotte szkeptikus akkor is erzik ezek a lenyek a gyengeseget, tehat LEGY EROS! BIZZ MAGADBAN! TAPASZTALATBOL mondom!! :)

2016. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Koszi utolso valaszolo mar nem felek eddig nem jelentek meg utana
2016. júl. 21. 18:47
 18/20 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen (az utolsó előtti válaszoló) HOGY NE KOMMENTELJEN CSAK NORMÁLIS EMBER UGYHOGY NE POFÁZZ LÉGYSZÍVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 21. 20:37
 19/20 anonim ***** válasza:

"kérlek szépen"

Hú de szépen kértél. :D

"ne pofázz"

Meg se szólaltam. Csak gépelek...

2016. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
AKKOR NE GÉPELJ
2016. júl. 22. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!