Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki közületek...

Látott már valaki közületek EKTOPLAZMÁT?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt, milyen lehet az ektoplazma, de még sohasem láttam, még TV-ben sem! Tudja valaki milyen? 24/F

2016. aug. 16. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem láttam, de ez engem is érdekel. Bizonyos elméletek szerint a szellemek anyaga is az ektoplazma. Állítólag sokat kísérleteztek vele a 20. század elején fizikusok. Gyakorlatilag nem evilági dolog, mégis sok tudós elismerte a létezését.
2016. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves #2 válaszoló az nem ektoplazma, hanem sperma! LOL
2016. aug. 16. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt válaszolom, mint az öreg paraszt bácsi:

egyszer láttam, de az nem az vót!

2016. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2016. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: De az ektoplazma! Mondják is!
2016. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már láttam. Olyan mint a füst. De mégsem.. Ezt nem lehet leirni. Olyan füst ami mintha csillogna vagy nem is tudom. Ezt tényleg nem lehet leirni. mint mikor kifújod az elektromos cigarettád füstjét és az egy pillanatig mintha burokban lenne majd szépen lassan szétáramlik a levegőben.
2016. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!