Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet szellemektől segítséget...

Lehet szellemektől segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kérlek bennetek aki jártas a témában kérem segítsen.. Segítségre lenne szüksègem szellemidézésen lehet segítséget kérni egy adott szellemtől? Valamit adni kell cserében? Köszönöm szépen előre is a válaszokat.


2016. szept. 21. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

.

Én már megpróbáltam párszor, de egyszer sem segítettek. Nem vagyok szellemrasszista, de ők magukon kívül senkivel nem foglalkoznak elvannak a kis világtukban.

2016. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kár nagyon fontos lenne :/
2016. szept. 21. 17:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de kétlem, hogy fognak. Vagy kicsit itt maradnak, vagy csak haláluk után még maradnak 6 hétig figyelni.

De felesleges. Nincs olyan amire felettes segítség kellene.

Írj rám mire lenne szükséged, mindenben tudok segíteni.

2016. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

A szellemek nem segítenek. Válaszolnak a kérédseidre, de korántsem biztos, hogy a jó, vagy a segítő választ mondják, egyszerűen csak azt, amit gondolnak, és lyan stílusban, ahogy éltek, amilyenek életükben voltak. Ha segítségre van szükséged, és az ezotéria területén keresel, akkor inkább kérj segítséget a tarot kártyától. A döntést neked kell meghozni, az első lépéseket neked kell megtenni, de azt gondolom, hogy segít helyesen dönteni. Remélem tudtam segíteni, ha még kérdésed van, akkor várom. :)

2016. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet!

Csupán semmi értelme, mert nem az a feladatuk!

Ettől függetlenül kérni miért is ne lehetne?

2016. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az a biztonságos "módszer", ha fejleszted magad.

Ha elérsz egy bizonyos szintet, nem kell idézgetni, mert maguktól is betalálnak, és ők akarnak majd segítséget kérni tőled.

De ha te segítesz neki(k), akkor ők is segítenek neked.

De gondolj csak bele, hogy laikusan ezt megpróbálod, és azt sem fogod érezni, ha ott van egy "szellem".

Mi értelme, mikor nem érted?

2016. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom,ha idézel,akkor "ügyesen" csináld! Ne hogy démont hozz magadra,abból jó nem nagyon sülhet ki! Egy kis fiú Ouija táblával(a halott mamájával akart beszélni) egy démon hordák szabadított magára! Igaz történet!
2016. okt. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet.

Most is ezt tetted,és már 7 szellem válaszolt előttem.

A halottakat hagyd aludni!

2016. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!