Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban létezik a Figyelő...

Valóban létezik a Figyelő nevű lény vagy ez csak egy mese? Állítólag a korábbi évszázadokban is megjelent néha-néha. Lehetőleg komoly válaszokat kérnék.

Figyelt kérdés
A Figyelő,the Rake,természetfeletti lények

2016. nov. 7. 20:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
letezik, en talalkoztam is vele az ejszaka kozepen, beszartam behugyoztam szo szerint, es sirva konyorogtem neki hagyjon beken, sztem megertette mert elment es azota se lattam.
2016. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
igen letezik 200 evvel ezelott egy ember miatta lett ongyilkos mert minden ejszaka meglatogatta ot a figyelo es mar nem birta tovabb. bucsulevelben irta le ezt.
2016. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Fleurr ***** válasza:
91%

Minden, amit a creepy pastán olvasol kitaláció. Még a true storyk is. Az olvasók írják őket, szóval minen ami ott van kitaláció. Honnan tudom? Általában mindig megtalálom az író kommentjét valahol, ohal azt írja , hogy csak kitalálta és örül annak, hogy népszerű lett a története.


Amúgy, a legnépszerűbb természetfeletti léy, a Slenderman is csak egy photoshop verseny kitalációja. Ha egy olyan híres lény, mint ő csak kitalált, akkor a többi se lehet igazi.

2016. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Fleurr ***** válasza:
83%
Oh, és azt elfelejtettem írni, hogy a legtöbb történet Amerikában játszodik, vagy Angliába. Na, vajon miért? Mert ott beszélnek legtöbben angolul, és ott a nagyobb esély, hogy elhiszik, hogy igaz a történet. Furcsa, hogy más országokban alig hallani ilyenekről, inkább csak Amerikában történnek ilyenek. ;D
2016. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szenszo válasza:

Már sok helyen látták, és ezt megerősíti egy nagyon ismert fotó is.

Persze 100%-os garancia nyílván nincs rá, de híradóban is szerepelt, és sok ember számolt be róla.

2018. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Nem hinném, hogy létezik. Alapból egy creepypasta.



De ez a sok ,,nem létezik" engem is megnyugtatott, mert nem voltam benne biztos, hogy nem létezik.

2020. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#14 Igaz!
2020. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én találkoztam már vele. Valami másnak volt köszönhető,hogy felébredtem az édes álmomból, de az lényegtelen. Amikor a sötétben körülnéztem a szobámban, akkor pillantottam meg az ágyam végében. Emlékszem, ahogy nézem a fehéres bőrét, a csontjait néztem, ahogy kitülemkednek. Nagyon megijedtem amikor a szemébe néztem, és realizáltam, hogy mivel is nézek farkasszemet. Gyorsan a takarómat magamra is húztam. Amikor kicsit megnyugodtam, elvettem a telefonom a székről és világítani kezdtem vele. Ekkor már nem volt ott a figyelő. De ez biztos, hogy nem alvásparalízis, mert teljesen tudtam mozogni. Lehetséges, hogy csak a képzeletem játszott velem, de ahhoz túlságosan élethű és részletes volt (egy nap minimum 3x játszik velem a képzeletem, volt különbség). Osztálytársam is találkozott vele már kétszer is. Senkinek nem kívánom, hogy átélje azt a rettegést, amit akkor éltem át. Szerintem létezik a figyelő. A mostani esetig én sem hittem benne.
2021. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!