Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonológia tanulás? (Lent)

Démonológia tanulás? (Lent)

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a pécsi paranormális tudományok egyetemén, lehet démonológiát tanulni, arra a szakra menni. Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten van-e ilyen foglalkozás (csak foglalkozás, nem egyetem)? Illetve gondolom ennek meg van szabva a korhatára. Szeretnék ilyet, tanulni, mert nagyon érdekel, de csak hobbiból, időtöltés képpen, nem ezzel foglalkozni.

Tudtok ilyen helyet?

Köszönöm a segítséget!



2017. jan. 9. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs is ilyen egyetem.
2017. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet rosszul tudtam, én is csak hallottam nem néztem utána.
2017. jan. 9. 15:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, Budapesten ilyen nincs, de Nagyváradon van Vámpirológiai Kutatóintézet, esetleg érdeklődj náluk, indítanak-e szakirányú képzéseket(pár évvel ezelőtt még volt ilyen lehetőség), elképzelhető, hogy démonológiai is lesz, ha más nem, felsőoktatási szakképzés formájában.
2017. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Sátáni meditációk. Pdf


Ez nem dèmonológia, csak a "kapu" a tapasztalati tudáshoz. A forma amiben lètrejött ez az iromány, igencsak sajátos ès kissè taszító. Ez az oka annak, hogy kevesen tudnak a lètezèsèről ès mèg náluk is kevesebben merik gyakorolni. Megnyugtathatlak, semmi rossz nem fog veled törtènni, ha gyakorlod. A dèmonokat a közhiedelem, gonosz szörnyeknek, ösztönösen vèrszomjas lènyeknek írja le. Ezek az elkèpzelèsek, csak a karantèn szerepèt töltik be. Igazságtartalmuk elenyèsző ès feltètelezèsei nevetsègesek. A fèlelmet kihasználva ès erősítve igyekszenek távoltartani mindenkit a gyakorlati tudástól.

2017. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 9. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Én minden nap látok démonokat.
2017. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SpilerHUN ***** válasza:
Pécsen van ilyen suli? Telekinézést és parakinézést is lehet vhol tanulni? Mert ez érdekelne!
2017. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyu. Az állítólagos tudományra èpül az oktatás. A tudomány a fizikai dolgokat vizsgálja. A tudása kötött az anyagi világhoz. Amit nek tud tesztelni, tanulmányozni az számára nem lètezik ès tagadja. Ha nem lenne elèg, hogy tagadja, mèg igyekszik is nevetsèg tárgyává tenni a fizikailag megfigyelhetetlen dolgokat. Ezek alapján szerinted oktat-e bármilyen iskola olyan gyakorlati tudást amire te vágysz? Nem.

Ott keress ahol mások fèlnek keresni, mert nem vèletlen alakult így.

Egy ember taníthat tèged, ő pedig te magad vagy. Senkinek nem kell a vèlemènyèt, vagy jóváhagyását kèrned, hogy a saját utad járhasd. Egyszerűen senkinek nem kell tudnia, hogy mi èrdekel ès mivel foglalkozol. Így senki nem lesz aki letèrít az utadról.

Ne ide írd ki a kèrdèsed, segítsèget várva, olyan emberek cèlpontjául akik rombolni igyekszenek.

2017. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 10. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!