Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti láttatok már szellemet?

Ti láttatok már szellemet?

Figyelt kérdés

én pár éve a szemem sarkából láttam egy alakot de nem tudom hogy valódi volt-e vagy csak a képzeletem szüleménye.

érdekel ez a téma és hogy ti láttatok-e.


2017. jan. 14. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lattam mar, igen
2017. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mi történt?
2017. jan. 14. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Elso vagyok.. csak allt a szoba kozepen, egy pillanatra lattam de annyi is eleg volt.
2017. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
egyszer, mikor egy erdőben lévő kis házban szálltam meg, akkor egy alak elrohant este az ablakom előtt... utólag végiggondolva lehet, hogy őz volt (rengeteg őz, jávorantilop, és jávorszarvas élt arra), de akkor annyira betojtam, hogy minden függönyt behúztam, és takaróval a fejemen aludtam :D de mivel azon a környéken nagyon sokan láttak szellemet (ezt utólag tudtam meg), nem zárom ki azt se
2017. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekem eszembe jutott még egy: egy karácsony hajnalban megyek ki a fürdőszobába és láttam (ezt is csak szemem sarkából) egy alakot elfutni a folyosó végén a konyhába.

szerintem mondanom sem kell hogy majdnem szívrohamot kaptam. voltak még ehhez hasonló fura történeteim. :D

ja az már természetes hogy ki sem mertem menni fürdőbe reggelig. xD

2017. jan. 14. 16:29
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én azt hiszem igen, mással ezt nem igazán tudom magyarázni

Én 7 éves voltam, az öcsém 5 (ugye a gyerekek elvileg fogékonyabbak a természetfelettire)

Nagyapámhoz vittünk le valami edényeket este, ő nem volt otthon.

Mikor leérünk a lakásába (mivel ő lakik lent mi meg az emeleten), van egy hosszabb folyosó aminek a végen van a konyha.

Megalltunk a folyosó elején, kerestük a villanykapcsolót... a folyós végen láttam valami fehér árnyat (talán kettőt is) elsuhanni. Ránézek az öcsémre, mire megkérdezi, hogy én is láttam-e, úgyhogy nem képzelődhettem.

2017. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
egyszer kiskoromban éppen beakartam menni a házba amikor látom hogy egy hosszú ruhás idős néni álldogál a folyosóközepén a tükör előtt. meglepődtem hogy ott áll , de valamiért éreztem, hogy nem ártó szándékkal van itt. kicsit olyan volt mintha már semmi dolga nem lenne itt a földön és készen állna tovább lépni (a fénybe?). amikor elmeséltem a szüleimnek ők totál hülyének néztek mert szerintük senki nem volt aznap nálunk . (főleg olyan személy akit én láttam.)
2017. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Fènylő fonálszerű, fehèr fènyű entitásokat. Medúzához hasonlóakat, furcsa sokszorozódó formával rendelkező lènyeket, fekete árnyèkokat, fehèr árnyèkokat, törèseket, stb.
2017. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KoDan ***** válasza:
56%
szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy rosszul láttad :)
2017. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!