Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van még esély arra, hogy...

Van még esély arra, hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés

Nos nem fogok regényt írni,csak annyit,amennyit szügséges ahhoz hogy megértsétek az én kis történetemet.Engem mindíg is érdekeltek az ilyen démonos dolgok,és találtam egy nagyon érdekes dolgot egy bizonyos Spirit of Eridu weboldalon,lényegében annyi elég tudni erről hogy párkapcsolat démoni lényel.Az ott leírt dolgok szerint megcsináltam azt amit kelletm,ennek a bizonyos szertartásnak két választási lehetőség volt avagy egy egész életre szóló kapcsolat (halál után is érvényes a dolog),vagy csupán szabad szexuális kapcsolat ez alatt azt értem hogy az emberi lénynek is lehet más szexuális partnerei és a démoni lénynek,és én sajnos az egész életre dolgot választottam.Tapasztaltam azt amit,eleinte tök okés volt a dolog,álmaimban is láttam a démonyi lényt mindíg különböző alakban jelent meg,vagyis mindíg más más férfi alakját vette fel,rendesen éreztem hogy szeret és stb..stb,teltek múltak a napok,hetek,hónapok és egyszer csak nemtudom még magam se de megcsaltam egy emberi lényel,ennek súlyos következménye lett,nem hagyott nyugodtan aludni,folyamatosan rémálmaim voltak,ha egy kicsikét is tudtam aludni,és ha egy kis időre is egyedül maradtam a lakásban azonnal éreztem hogy ott van,és figyel szerencsém volt mert találkoztam egy boszorkánnyal aki segített nekem,mostanság nem tapasztaltam hasonló dolgokat,amiket leírtam itt,bár most pár napja furcsa álmaim vannak.Szerintetek meg tudok szabadulni tőle örökre,vagy törődjek bele a sorsomba ami halálom után vár rám?

20f



#halál #pokol #szabadulás #Démoni Lény
2017. jan. 21. 21:08
1 2
 1/20 Toto652_89 ***** válasza:
73%
Nem tudom mit szívsz, de nagyon durva cucc lehet...
2017. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Már te sem tudod mibe kezdtèl. Komoly önhipnózist csináltál a szertartással. A tudatalattid pedig ráállt. Ez nem egy dèmon, a dèmon mint olyan nem fizikai lèny, hanem mentális. A tudatalattidat akármire tudod állítani. Lènyegtelen, hogy elhatározásból, vagy fèlelemből programozod, mert amíg valóságnak veszed az elkèpzelèst a tudatalattid parancskènt kezeli. Pl be tudod magad állítani èbresztőre. Próbáld ki. Lefekvès elött határozd el, hogy felkelsz hajnali fèl 4 kor. Akarj felkelni fèl nègykor.
2017. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
0%
Ezt hívják lelkiismeretnek.
2017. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Állj le a fűvel, mert árt a tüdődnek és aztán bekrepál!
2017. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 4/

Hát igen,mindenki magából indul ki :)

Amúgy ha azt hiszed hogy ez most vicces volt,vagy netán menő lettél,akkor el kell szomorítsalak hogy nem jött össze :C Sad story

2017. jan. 22. 10:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Mindenki? Ugyan már. Nem tudom mennyire kell ittas legyen vagy mennyi fűvet szívjon, hogy 20 éves fejjel olyan szemetet olvason, mint a Spirit of Eridu. Meg aztán el is végezze az ott leírtakat és reménykedjen benne, hogy be is válik. Még az elmegy, hogy valaki kamasz és kipróbálja. Ezekre általában a tini kamasz lányok fogékonyak nem a 20-as ipsék.


"Engem mindíg is érdekeltek az ilyen démonos dolgok"


Ez meg is magyarázza az álmaidat. Van olyan, hogy valaki horror filmeket néz egyfolytában és csodálkozik azon, hogy rémálmai vannak. Az pedig, hogy az álombeli démon mindig férfi volt lehet egyfajta vonzalom. Nem? :D

2017. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Missi_Key ***** válasza:
Olyan bonyolultakvagytok....beszélj vele basszus. Ha egy ember lenne mit tennél? Nwm kell egyből boszit küldeni rá, csak beszéljétek meg...
2017. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,mit beszéljek meg vele? :D azt hogy tönkre akar tenni? :D Vagy azt hogy egy nyugodt éjjelem nincs miatta?Köszi de ezt kihagyom inkább.Az alkoholos,drogos emberkékre pedig nem reagálok,nincs időm rátok :D Ha valami nem tetszik,el lehet menni máshová trollkodni meg osztani azt észt.
2017. jan. 22. 13:09
 9/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, le tudnád írni (akár privátban), hogy pontosan hogyan zajlott le a szertartás?
2017. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Missi_Key ***** válasza:
Az írásod alapján azért dühös mert megcsaltad....ezt beszélhetnétek meg, lehet normálisan is szakítani, meg ugy is ahogy te csonáltad xD
2017. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!