Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez, őrangyal,...

Mi lehetett ez, őrangyal, szellem?

Figyelt kérdés

Na szóval. Teljesen átlagos srác vagyok, sosem érdekeltek az ilyen misztikus baromságok, de egyszer. Hát érdemes rólam tudni, hogy rendesen el tudok néha bambulni. Az Andrássy út szélső sávjában akartam átmenni, két parkoló autó között haladtam épp előre a fás gyalog és bicikliút felé. Amikor meghallottam, egy hangot a fejemben. Női hang volt. "vigyázz"persze erre megállok, körbenézek. És egy kistehergépkocsi húz el előttem. Körbenéztem utána is és senki nem figyelt rám mintha mondjuk figyelmeztetés után nézte volna, hogy végülis elütött-e a kocsi. Se a teherautó vezetője nem láthatta, hogy átmenni készülök, sem senki más ott az úton. Viszont ha nem torpanok meg, finoman, de elütött volna, talán úgy, hogy a betonon loccsan a fejem. Gondolkoztam rajta, hogy hát egészen biztosan képzelődtem. De ekkora véletlen egybeesés nem létezik.


Hogy az őrangyalom volt? ilyen választ is hallottam. Sosem hallottam ezt a hangot azelőtt és azóta sem.


2010. máj. 7. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, megis honnan tudta a lany, hogy hany ora hany perckor setalt el a bokor elott, illetve hogy ezutan hany ora hany perckor tortent a gyilkossag, hol a gyilkos, es a gyilkos miota volt a bokorban..?
2010. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam ezt a történetet és leírtam ennyi!
2010. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
őrangyalod volt!!!! van egy oldal ahol leirják h. lehet hozzá beszélni!!szentem köszönd meg neki ;P
2010. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

hat en elhiszem neked hogy az a hang a fejedben figyelmeztetett...miert is ne lehetne? nekem is volt mar ilyen hasonlo megerzesem de nem hang formajaban csak ugy megerzes keppen es elegge megbizhato szokott lenni....

szerintem meg te erzed es te tudod hogy ki szolhatott arrol a kocsirol...en hinnek magamban es az orangyalomban :D :))

2010. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

úúú, ebbe beleborzongtam! Nekem is van egy hasonló élményem: télen,a fagyos főuton akartam átkelni,még messze voltak az autók de jöttek. Nem volt zebra,totál szabálytalanul akartam átmenni.SZóval ott agyaltam hogy menjek e vagy ne,az autók egyre közeledtek. De mivel siettem,gondoltam,átrohanok előttük. Épp nekirugaszkodtam mikor valami visszarántott.Mintha valaki hátralökött volna!pedig már lendültem és a másodperc töredéke alatt történt mindez...elhuztak előttem az autók...mikor elmentek,akkor nekiindultam hogy akkor most átrohanok! És akkorát taknyoltam a jeges úton,hogyha ez akkor történt volna,mikor előttük akartam átmenni,már nem élnék!! Basszus. Nagyon durva!! És annyira bevertem a lábam hogy nehezen tudtam felkelni,és már jött is a távolban a következő kocsi....de szerencsére mire ideért,fel tudtam kelni... szóval ezzel csak azt akartam elmesélni,hogy igen,az őrangyalod volt az tuti!!! És nekem is! Valami célja van velünk Istennek..nem hagyott meghalni :)))

És abban is biztos vagyok,hogy soha többet nem teszek ilyet...:S Inkább érjek oda valahová 10 perccel később mint 5 perccel hamarabb a temetőbe...:S

28/L

2010. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Vagy 1 másik ember volt, vagy valószínű az Őrangyalod(nehidd h az őrangyalod feltétenül nő),

általában ha ez az "őrangyal" megment, köszönetet kell neki mondani, különben megeshet h megharagszik ... ezt nagyon ajánlom(hogy köszönetet mondj)

2010. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!