Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Kb. 15 éve történt velem, de a mai napig élénken él bennem a dolog. Kisebb koromban nagyon féltem a sötétben, ezért édesanyám mindig égve hagyta a lámpát a fürdőben. Mindig fejtetőig be voltam takarózva, és az arnyékoktól is képes voltam órákon át álmatlanul feküdni. Egyszer viszont amikor felriadtam, és kikukucskáltam a takaró alól, egy alakra lettem figyelmes, aki nagyon közel ült hozzám az ágy mellett, de valahogy mégsem ijedtem meg, mert úgy éreztem, hogy én vagyok az, csak idősebb koromban. Ha mégsem álmodtam, ahogy én eddig gondoltam, akkor van tippetek, hogy mi lehetett? Azóta már több olyan dolgot tapasztaltam az életem során, ami miatt elgondolkoztam azon, hogy a materiális síkon túl is van valami.
2017. márc. 7. 17:19
 1/2 anonim válasza:
Ezt eddig is tudtuk, hogy a materiális síkon is van valami, ahogy te fogalmaztál.
2017. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi különös, lehet az, hogy amikor ébren voltál, az agyad még valamit dolgozott, és tulajdonképpen ha úgy nézzük halucináltál. Velem is többször előfordult, de én akkor be is szartam.
2017. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!