Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez meg mi lehetett? Nagyon félek!

Ez meg mi lehetett? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Épp aludtam a szobámban, mikor azt éreztem, hogy ramesik valami. Kinyitottam a szemem és láttam, h egy zsebkendo az. Nem tettem fel oda, ahonnan ramesett es a szüleim sem. Ez igy lehet, leírva viccesen hangzik, de csak gondolj bele, hogy Te mit tennél, ha hajnalban a fejedre esne a semmiből egy zsebkendo.


Es ez az után történt, hogy ugyanezen az esten majdnem a fejemre esett az ágyam feletti lámpa (lehetett volna tole egy enyhe agyrazkodasom is).


Szerintetek mi lehetett az a zsebkendős sztori? Es szerintetek a ket eset összefügg?


Köszönöm a válaszokat!!! ❤❤❤


2017. márc. 12. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Összefügg persze, így üzentek a szellemek amik megtapadtak nálad, hogy te vagy a kiválasztott!
2017. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
Valószínűnek tűnik egy földi síkon ragadt szellem jelenléte. Legalábbis erre is utalhat, amit írtál. Történt ilyen máskor is? Volt előzmény? Éreztél hasonlót korábban is? Mindenesetre ne félj, bár tudom könnyű ezt mondani, de ha rossz indulatú entitással van dolgod, az pont a félelmedből merít energiát. Azontúl kérdés lehet még, hogy tényleg ijesztgetni akar, vagy csak jelezni próbál neked, valami üzenete van esetleg.
2017. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nézd át a' szobádat akár szőnyeg alatt is nincsen-e két lyuk ! Emeleten vagy vagy földszinten ?

Nincs ott száraz list állagú föld ?

Esetleg nem iszól ezek után sok vizet és nincs túl sok energiád ?


Nem erre gyanakszom ,de ellenőrizd . Ha így van nem sokat tehetsz ellene ,de jobb ha tudod !

2017. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
sok ilyen van... a semmiből hulló pénz vagy az elem nélkül mozgó autó. nekem is mutattak már ilyet, büszke vagyok rá, hogy minden esetet megoldottam kb 2 perc alatt:) NEm azért mert okos vagyok, hanme mert egyértelmű volt a szitu. Hasonló még a felhívtalak a mobilodon és ismeretlen ember vette fel a telefont. Ez meg azért van mert a telo telefonkönyve csak az utolsó 7 számjegyet tárolja a körzetszámot nem. legalábbis amikor ez a sztori volt, akkor még így volt. okostelónál nem tudom.
2017. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Egy szellem volt az. Isaac Newton idézte meg, a Gravitáció névre hallgat.
2017. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Talán egy itt ragadt szellem lehet.

De pontosan én sem tudom.

Minden előtt ha többször van ilyen akkor kezdj el vele foglalkozni.

2017. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként simán lehet állat is pl egér: zsepit odavitte,lámpát leverte... esetleg patkány.
2017. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!