Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan tudom továbbfejleszteni...

Hédi72 kérdése:

Hogyan tudom továbbfejleszteni azt a képességemet, hogy mi lesz holnap?

Figyelt kérdés
Már sokszor volt olyanom, hogy álmodok valamit, utána van egy olyan állapot, h nem alszok, de nem is vagyok ébren, valahogy azok között. Elég fura és miután felébredek, már nem emlékszem, hogy mit láttam, de miután megtörténik, beugrik valami. Eléggé megrémiszt, és nem tudom hogy mit csináljak. Csak egy pár képet láttam, és csak a következő nap egy részletét látom. Nagyon fura. Hogyan tudom ezt továbbfejleszteni?

2016. ápr. 24. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából maga a módszer könnyű. Tudatosítod azt, amit látsz ebben az állapotban. Mikor felébredsz belőle, azonnal próbálj rá visszaemlékezni. Ha kell írd le. Ez biztonságos, és sem idő, sem erőbefektetést nem igényel különösebben.
2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom leírni, hogyha nem emlékszek rá? már többször is tisztán láttam egy jelenetet, a saját szemszögemből, de soha nem tudtam megjegyezni. Köszönöm a gyors válaszod, de valahogy eztnemtudom. :( Akkor látom, de valahogy nem vagyok eszemnél.
2016. ápr. 24. 17:54
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni, bár nem feltétlen a holnappal kapcsolatban. Abban a pillanatban, amikor elkezdődik, elhatározom, hogy erre most emlékezni fogok, és egyre gyakrabban sikerül.
2016. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig addig nem fog semerre fejlődni, amíg meg nem tanulod felidézni közvetlenül ébredés után. Nem mondtam, hogy egyszerű felidézni, de nem lehetetlen. Ha már vissza tudsz rá emlékezni, akkor továbbléphetsz abba az irányba, hogy a félálom állapotban is tudatában legyél önmagadnak attól függetlenül, mit látsz közben. De ezt sem tudod megtenni addig, amíg az éber fázis le van blokkolva.
2016. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hallgatnék a Fish1 nevű felhasználóra ;) nagyon fontos hogy higgy magadban és akkor minden működik.
2016. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!