Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki bámult. Éreztem, és...

Valaki bámult. Éreztem, és magamnál voltam?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem aludni. Éjszaka néha felkelek inni (minden este teszek magam mellé egy pohár vizet). Este közepén kb 4-5 órakor felkeltem, mert azt éreztem hogy valaki bámul. Nyitva volt az ajtó, és pont a hűtőszekrény felé néz. A hűtő előtt alt valaki/valami. Nagyon megijedtem! Engem nézett és én csak 3 másodpercig bírtam ránézni.. befordultam a fal felé és minden izmom megfeszult (van az az érzés amikor félsz és nem mersz megmozdulni) nem mozdultam, vissza aludtam kb fél órával rá.nem tudom mi volt /ki volt. Hogy nézett ki? Így: barna haja volt,( eatmypie-os, nagyon arra hasonlitott) smoking volt rajta (nem tudom hogy írjak) ilyen ünnepi cipovel (fekete) magas volt, sovány. Ennyire emlékszem. Magamnal voltam, bennem az érzés. Napok óta nem bírom elfelejteni.. 12/L

2017. ápr. 7. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Vagy a slenderman volt parókában, vagy egy éhes ügyvéd.
2017. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem egy pedofil. Nem morgott?

Fura, hogy csak a tini lányok látják, ott is a...

2017. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Félálomban voltál, ilyenkor néha előfordulhat hogy képzelődik az ember. Mással is előfordult már.


Viszont ha állandóan szomjas vagy éjszaka (márpedig ha vizet készítesz magad mellé akkor az vagy) az nem jó, orvost kérdezzetek meg erről. Persze lehet hogy csak nem iszol eleget napközben. De ha esetleg vécére is ki kell menned gyakran akkor mindenképp orvos, mert ezek együtt pl. a cukorbetegség jelei is lehetnek (ez persze nem jelenti hogy az, csak a legrosszabbat mondom), amit minél előbb észrevesznek, annál könnyebb kezelni (gyógyszerrel).

2017. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Első 2.. ti beszartatok volna. Nem volt olyan vicces.
2017. ápr. 7. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
:O
2017. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
De most mitől félsz?
2017. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Es ha tenyleg ott van valaki, pl egy betoro akkor is nagynyugodtan alszol tovabb?!
2017. ápr. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Vagy sok para dolgot olvasol, vagy félálomba kivetülnek dolgok.
2017. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SSJGoku ***** válasza:
20%
A Patkány király volt Ócsanálosról
2017. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem akarok piszkálódni, de a "személy leírásod" tényleg tök slender man volt: a smoking az ünneplő cipő, az hogy nagyon magas, már csak a fehér fej hiányzott.

Szóval ez most vagy kamu, vagy tényleg az van amit mmár előttem írtak egyen-ketten hogy félálomban voltál és az álmod vetült ki oda. Ehhez én még hozzá tenném azt, hogy az a leg logikusabb hogy sokat slendermanoztál mostanában aztán a slendermannal álmodtál, valamire felriadtál, de csak félalomban voltaál (nem ébredtél fel teljesen) és az álmod (a slendermanról) kivetült oda eléd és azt te a hűtő előtt láttad.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2017. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!