Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szóval? Kiskoromba kezdődtek...

Szóval? Kiskoromba kezdődtek ezek a dolgok, sötétbe nem mertem sehova menni, még házon belül se, mert azt éreztem h figyel valaki, egyedül voltam itthon akkor a redőnyök lehúzva voltak, és mindenhol égett a villany. Folytatás lent

Figyelt kérdés

volt olyan h épp aludni készültem, és furcsa hangokat hallottam, mintha valaki lépkedne a szobámba, először azt hittem a testvérem, de ahogy felkapcsoltam a villanyt észre vettem h senki nincs ott.

egy héten keresztül szinte égő lámpánál aludtam, és akkor is kb. éjjel 3körül tudtam aludni, mert éreztem h valaki figyel, vagy h valaki bent van velem a szobámban.

nem rég történt, h barátnőmmel sétáltunk, aztán éreztem h valami megbökte az oldalamat, és amikor hátra néztem senki nem volt ott. annyira megijedtem..

meg mikor mentem fel a szobámba fekete árnyat láttam, először azt hittem a macskám, körbe néztem h hol lehet, de nem volt sehol, még a házba se volt sehol...

tegnap épp hogy elaludtam, nagyon rossz álmom volt, és felkeltem reszkettem, aztán ahogy körbe néztem akkor is láttam egy árnyat..

most lehet hülyének nézni, vagy bolondnak..



2013. dec. 28. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És?
2013. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Laylah ***** válasza:
88%
Ez még nem bizonyíték, ugyanakkora eséllyel lehet üldözési mániád mint tényleges figyelőd.
2013. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Slenderman
2013. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ez a figyelő (Rake). Öld meg mielőtt ő öl meg téged!
2013. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És...ööö...hol a kérdés? :)
2013. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Farkas András D. ***** válasza:
Tipp, beszélj vele, ha kibeszéled magad, a félelmeid az eleve jót tesz, második, van barátnőd, mond el neki és kérd meg, hogy nézze már meg, hátha ő is észlel valamit, harmadik,ha biztos, hogy van ott valami, és ez egy komoly kijelentés, akkor fontold meg a költözést, de ha tényleg ott egy szellem egyszer megmutathatnád, nagyon érdekel, hogy ha tényleg ott van valami, mi az.
2013. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az csak a venezuelai párducmakákóember
2013. dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Passiflora ***** válasza:
Ha nem játékól írtad ki ezt a kérdést, akkor írhatnál nekem egy privát üzenetet, ha gondolod.
2013. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdődő paranoid pszichózis...
2013. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bocsi


én voltam

csak azon gondolkoztam hogy megerőszakollak

2014. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!