Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik a tapasztalatok démonidézé...

Mik a tapasztalatok démonidézés terén?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék démont idézni, csak érdekelnek a démonok, entitások. Ha valaki már próbált,akkor elmondaná,hogy sikerült,mik a tapasztalatok? (Ha valami hosszabb,akkor írjátok meg privátba)

2017. ápr. 11. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"... aludni tértem. Úgy húsz perccel később kigyulladtak lakásom fényei. Eloltottam őket, de azok azonnal kigyulladtak. Úgy döntöttem tehát, hogy villanyfény mellett fogok aludni. Néhány perccel később szobámban minden mozgásban volt. Az egyik kép átrepült a szemben lévő falra, és ott maradt lógva. Az asztali lámpa a levegőben lógott anélkül, hogy valami tartotta volna."


124. oldal (Advent, 1992)


Roger J. Morneau c könyve: Játék a tűzzel részlet

2017. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Azt tapasztalom, hogy akik komolyan hisznek a démonok idézésében, nos, náluk más bajok is vannak.
2017. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Választások előtt nagy keletje van az efféle dolgoknak rendszerint éjfél tájt a választás napján meg is jelenik a démon a TV képernyőn élőben, pártoktól függetlenül mindig egy démon.
2017. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fakkensajsze ***** válasza:
Nagyon tiszteletet érdemlő lények és hatalmasak..
2017. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod te megidézni őket? Már itt vannak közöttünk, általában matektanár alakját veszik fel, és nagyon kegyetlen lények!
2017. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D
2017. ápr. 25. 19:13
 8/8 anonim válasza:
Engem is érdekel a dolog a démonokról de pár napja mindig egy démonról álmodok aki különböző alakban tűnik fel és a valóságban megkérdezett dolgaimnak válaszol. Barátnőm szerint csak túl sok horror filmet nézek. Szerintem ez nem igaz... Ritkán látok egy-egy alakot...Akkor most kommunikálni akarna velem vagy csak szép lassan el kell tűrnöm hogy ő is sátán áldozatnak akar?
2017. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!