Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon furcsa eset ez?

Nagyon furcsa eset ez?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napban nagyon fáradékony vagyok, nemrég hatalmas derékfájásom is volt, s egyszer csak elmúlt. Mikor alvás ideje volt, majdnem percre pontosan óránként felkeltem, nem tudom miért, de vissza tudtam aludni seperc alatt. Aztán most pár perccel, hallom anyámat lejönni a lépcsün vaksötétben, tisztán hallottam a lépteit, 5- vagy 6 léptek volt. Gondoltam magamban miért jön le sötétben. Ki is mentem hozzá, de senki sem volt ott. és mire felkapcsoltam a villanyt kicsapott az villanyégő is. A házban senki sem volt. Ez most történt perpillanat. Szüleim aludtak ezek szerint.


Mi lehet ez, kezdem furcsának vélni most a házat. Hiszek istenben, és épp ezért egy démonra tippelnék... vagy egy rossz szellemre. Szerintetek mi lehet ez?



#furcsa #szellem #természetfeletti #démon #villanyégő kicsapás #magas fáradékonyság
2017. ápr. 12. 01:41
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Sok olyan pattogó hangot hallottam már ami hasonlított az emberi lépésekre. Például:

1. Távfűtéses lakásban hajnalban elindul a fűtés és a vas fűtéscsövek tágulni kezdenek a meleg víztől. Ekkor léptekre emlékeztető hangot ad.

2. Kályha fűtésű családi házban hajnalra kialszik a kályha és a hőmérséklet változástól pattogni kezdett egyik bútor.

3. Szintén családi házban egyik macska mérleghintázott a padláson egy pallón. Az utóbbi annyira léptekre hasonlított hogy még fel is osontam a padlásra mert azt hittem valaki a tető megbontásával bejutott a padlásra. De szerencsére cica simogatás és dorombolás lett a vége.

Olyat már többször tapasztaltam hogy az izzó a felkapcsolás pillanatában akkor égett ki amikor feszült, ideges hangulatban voltam. De ha nyugodt vagyok akkor meg akár 20 évig sem égett ki. Azt a magyarázatot tudom elképzelni erre, hogy idegesen úgy kapcsolhattam fel a kapcsolóját hogy az bizonytalanul érintkezett. És villamosmérnökként mondom hogy ha a kontaktusok közt bizonytalan érintkezés és ívkisülés keletkezik, akkor előállhatnak olyan rövid idejű áramlökések amitől az izzó kiéghet.

Egy orosz tudós, Vasziljev professzor írt egy könyvet Telepátia címmel. Abban említi hogy a szellemek agyunk játékai. Ahogy az említett példák egyikén a padláson járkáló betörő is az volt, a cica által csapott zaj által előidézve. Tehát ne félj démonoktól meg szellemektől, ilyen egyszerű magyarázat van mindenre. Csak az agyunk hajlamos mást összerakni a látottakból és a hangokból. Például emberi arcot, mondjuk Jézus arcát egy foltos tűzfalon.

2017. ápr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval.

Egyébként néztél mostanában valamilyen horror filmet? Az is válthat ki ilyesmit.


Ha viszont nem ezek állnak a háttérben: ne aggódj, a démon ki van zárva. Manapság nagyon ritkák és nem szívesen jönnek át a mi világunkba, csak ha valaki megidézi őket. Ráadásul sokkal erőteljesebben adná a tudtodra, hogy ő bizony itt van.

Az pedig hogy szellem nem egy lényt jelöl, hanem az egy gyűjtőfogalom minden spirituális entitásra. Talán poltegreist. Kísértet azért nem lehet, mert azt nem hallod, max csak érzékeled, hogy ott van. Mert nincs elég energiája, hogy bármit is csináljon. A poltegreist az a tipikus kopogószellem jelenség.

Ha nagyon félsz és tenni akarsz valamit, ajánlom a sósvíz permetet. Vagy pedig ördöggyökér füstölő. Először megpróbálhatod megszólítani és udvariasan megkérni, hogy ne ijesztgessen. Vagy pedig, hogy menjen el, mert nagyon zavar. Ha erre sem akar elmenni, akkor lehet az elűzés/tisztítás. Igazából nagyon sok tisztító módszer van fent a neten, ha utána nézel biztos találsz olyat, ami neked jó.


Viszont tényleg ne tulajdoníts minden furcsaságot természetfelettinek. De jobb félni mint megijedni.

2017. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!