Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban vagy...

Anitácska106 kérdése:

Szellem van a házban vagy esetleg egy energia vagy semmi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feküdtem az ágyba anyáéknál már nem ment a tv full sötét volt..nálam ment de nem volt rajta hang mert telón hallgattam fülessel videót..de a füles is halk volt nem volt maxon..erre hallok ilyen kopogást anyáéktól..azt hittem biztos csak mozgolódnak vagy valami..kis idő után megint hallom..kikapcsoltam a videót hogy rendesen halljam..megint hallottam..nagyon ideges lettem hogy nem tudok pihenni..abba is maradt utána már nem volt semmi..aztán ma reggel elmondtam anyának..azt mondta ő most nem hallotta de múlt héten mikor készülődött munkába reggel ült az ágy szélén hugi meg én még aludtunk..es hallotta hogy az én szobaajtómon a szobámból belülről kopog valaki..és arra felébredt hugi is de én meg nem..több történetem is van..egyre durvábbak..nem kamu.

2017. ápr. 15. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ott semmi.
2017. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon is van..múltkor hugom kis műanyag székét húzogatta este..és azt nem csak én hallottam.
2017. ápr. 15. 14:47
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor barizzatok össze.
2017. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 thoomas26 ***** válasza:
34%
Valaminek okozni kell e jelenségeket, ha azokat mindannyian észlelitek. Ha ki tudtok zárni minden racionális magyarázatot, akkor valószínű, hogy egy szellemmel van dolgotok, akit távozásra kell bírni - egy hozzá értőnek.
2017. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2017. ápr. 15. 14:55
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk is volt ilyen, csakhogy a szellem különösmód egy patkány alakját vette fel. Mellesleg nem is egy, hanem 2 - 3 darab szellempatkány. (¬‿¬) Nagyszüleimnél szobám közel volt a garázshoz és onnan jöttek felfele egyenes a pokolból és perszeg, hogy engem spéciztek ki maguknak, mivel mindig is fogékony voltam rájuk. (`_っ´) Na szóval jöttek kopogtak, ami ugye nem igaz, mert verték az ajtót én meg azt hittem valaki szórakozik velem, tehát kinyitottam az ajtót és rögvest berohantak majdnem sokkot kaptam még aznap éjjel haza is utaztam. Szerintem két dolgot tehetsz ellenük (>‿◠)✌

1. Költözz el.

2. Hívj papot, és ha meg eszik az ÁNTSZ hívja a hivatásos szerveket.

Szóval csak rajtad múlik. 😏

2017. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Vagy anyud és apud hancurozott kicsitt és anyád tagadta le, talán még valamilyen rágcsálo. Vagy szellem:D
2017. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is az, nem kell tőle félned! Ha legközelebb is előfodul ilyen jelenség, inkább szólítsd fel : "Kérem hogy menjen el és hagyjon békén minket!
2017. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 trichard2001 ***** válasza:
7. kérdező xD
2017. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 trichard2001 ***** válasza:
71%
vagy bocs válaszoló xD sírok :D
2017. ápr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!