Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Veszélyben...

Mi lehetett ez? Veszélyben vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap 23:00 órakor, vagy 1-2 perccel előtte az ágyamból laptopon a neten nézelődtem, mikor megjelent a szoba egyik sarkában egy fehér fényű gömb tőlem 1-2 méterre, vagy nem is tudom milyen formája volt, mert a látóterem jobb felső sarkában volt, és vagy 1 mp-ig láttam. Ezután rákerestem erre a dologra, és csak olyanokat találtam ahol színesek voltak, de nálam ez teljesen fehér volt, már ahogy láttam.

Mostanában nem voltam valami jó passzban, mert egy barátommal nem sokat beszéltünk mostanság, és azt hittem valami gond van, de megbeszéltük, és megkönnyebbültem, és már jobban vagyok. Lehet, hogy köze van ehhez az érzelmi dologhoz? Régebben eléggé érdekelt a spiritualitás, rengeteget olvastam a témában, manapság viszont nem foglalkoztat, de régebben volt valami kis vizualizációs gyakorlat a harmadik szem nyitására amit csináltam párszor, éreztem akkoriban bizsergést, nyomást a homlokomon egy pontban, és volt egy kellemes, boldog érzésem is, és ez az elmúlt hetekben megjelent, most ezután az eset után is éreztem ezt. Meg van egy olyan dolog, hogy hetek óta látok sötétített szobában nagyon halvány fehér pontot a falon, mikor mondjuk tv-zek, vagy gépezek, de akár máskor is, csak ha van valami kis sötét amiben feltűnhet az az apró fény. De ha én most jobban vagyok mint az elmúlt hetekben, akkor nem lehet, hogy egy gonosz entitás vagy valami most emiatt jelent meg, és ez táplálná. Szóval mi lehetett ez, árthat-e, és mit tegyek, hogy ne tűnjön fel újra?



2017. máj. 16. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

nézd akinek csak tudom leirom


erre legyetek figyelmesek


megjelenni megjelenhetnek dolgok

itt az a videó


ami bemutatja , megmutatja hogy tényleg létezik

Mennyország is és ez nem kamu

hanem teljesen igaz történet


-----

https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc


A mennyország igazságai


akinek kedve van nézze meg

ez igaz történet


ott volt a Mennyországban is

2017. máj. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen megnézem majd.

De engem az érdekelne, hogy ez ártó szándékkal jöhetett-e.

Elfelejtettem leírni, hogy milyen is volt, szóval: körülbelül ököl nagyságú lehetett maximum, és pulzált, vagy nem is tudom, de a fényerőssége nem állandó volt, és csak úgy eltűnt szerencsémre, és nem robbant.

Azóta próbálok nem rosszra gondolni, és nyugodt maradni.

2017. máj. 16. 13:50
 3/13 thoomas26 ***** válasza:

Csak akkor vagy veszélyben, ha komolyan azt is hiszed, ha ebbe éled bele magad. Egyébként, ha kiegyensúlyozott testi és lelki állapotot tudsz fenntartani magadat illetően, akkor nem - de az éjszakába nyúló képernyő előtt ülés nem tartozik bele ebbe az állapotba. Amit tapasztaltál, lehetett a fáradtság jele is. Egy jel, hogy ideje aludnod már.

Természetesen vannak technikák az úgynevezett harmadik szem aktiválására, melynek segítségével fokozódik a képességed az érzékszerveken túli észlelésre, így akár ehhez is köthető lehet.

Azonban bármelyik is az igazság, tehát akár a saját tudatod kreálta, akár tőled független forrása volt az élményednek, a megélését már a tudatod segítette, tette lehetővé. Azzal, hogy egy erre alkalmas tudatállapotban voltál. Tehát mindenképpen a harmonikus, nyugodt és kellő pihenéssel teli életmódra törekedj. És ne félj attól, amit érzékeltél, tudatosítsd magadban, hogy uralmad van felette, és te vagy, aki mindezt kontroll alatt tudja tartani. Hogy nincs az, ami neked árthatna. Ha ezt kellőképpen tudatosítod magadban és megadod a testednek és lelkednek a megfelelő pihenő időt, akkor valóban nem is fog ártani.

2017. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azutáni napott mennyi vizett ,folyadíkot ittál ?

Jó erőben voltál másod nap ?!

Van a' szobád közepén lyuk ? Esetleg föld ? Nézd meg szőnyög alatt is és a' többi helyisígben !!!


Azt es mond meg nékem milyen ruhákban aludtál .

Nem ébredél mesztelenűl ,vagy rosszúl főlrakott ruhákban !?

Tapasztalál kiesett időt amire nem emlíkszől ?

Ezek fontos kérdések és igen valószínű ,hogy veszélyben vagyol !!!!!!!

2017. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm a tanácsokat, megfogadom. :)

#4 Minden olyan volt mint általában, a szőnyeg alatt van egy kis por (igen, itt a takarítás ideje :D), szomjamat napi 2-3L vízzel oltom. Bár nem tudom miért fontosak ezek a dolgok.

2017. máj. 16. 20:55
 6/13 anonim ***** válasza:

A' szürkék miatt fontos . Megrendelésre dolgoznak, a' gujmánok csak úgy megtehetik és kutatnak es hibrid kisérleteik vannak és ennek részese lehetsz . Mit lehet tenni nemtom ,ezerszer kérdeztem . Most annyi ott van a' kard és a' tűr az ágyom alatt .

Esetleg vegyél légpuskához ,acél magvast ezek a' kis ruhedékek úgy azt az érzést költik bennem ,hogy "Úgy pofán tudném őket b_szni !"

Csinálhatsz is bár ahoz kicsi a' légpuska tőltény ,hogy higanyot rakjál bele a' gyárban mególdják az acél magvazást .

Ezért kőll figyelni lött sebnél ,hogy hiába van kimeneti seb az ólom benne maradhat az emberben amikór az acél mán átment rajta . Miután kint van minden idegen tárgy a' sebbe pálinkát öntönt ís egy rongyra es csöpögtetünk ezzel ,kell förtőtleníteni . Utána a' seb méretétűl függően bevarni vagy beragasztani végtagon szórító kötés .

Sörétet úgy kell mint a' repeszt ,higanyos skulónál kóc van ! Bocsi elkalandoztam így-e a' vígére !

A' kis köcsögük lebénítanak és úgy visznek a' lyukon jönnek fől ! Küddöm lemerűl a' telóm .

Am Miklós vok

2017. máj. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Lehetett gömbvillám. Ilyen tényleg létezik, de nagyon ritkán fordul eélő. hogy valaki láthassa is.



Lenne néhány kérdésem ezzel kapcsolatban:

Mozgott vagy állt egy helyben mozdulatlanul?

Lassan halad valamerre?

Mennyi ideig látszott?

Hirtelen tűnt el, mintha kikapcsolnák, vagy átment a falon vagy valamin?

Éreztél valamilyen ionizált (ózon) szagot közben vagy utána?

2017. máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lakásban nincs gömbvillám !
2017. máj. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 Mint írtam 1 talán 2mp-ig látszott, de a látóterem jobb felső sarkában volt, mire odanéztem már nem volt ott, és szerintem csak egy helyben volt.

Viszont onnan gondolom, hogy nem haluztam, hogy pulzált, bár lehet egyenletes volt a fénye, és egyszerűen csak forgott mint egy hiperkocka, ezért érezhettem úgy. Szaga nem volt utána, vagyis nem tűnt fel. A plafonon vannak halvány barna égés nyomok. Szerintem csak eltűnt magától, nem hiszem, hogy átment volna a falon, de jobb is így minthogy felrobbanjon 1-2 méterre tőlem. Úgy éreztem mintha csak bekukkantottak volna hozzám.

2017. máj. 17. 09:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Télleg kérdező "bekukanottak hozzám " ez történhetett lehet majd késöbb visznek is ! Ovatos légy és írj rám ,ha azokat tapasztalod amit írtam !
2017. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!