Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kell félnem, igazi, képzelem,...

Kell félnem, igazi, képzelem, megbolondultam? Mi a franc ez?! (regény lent) 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiskorom óta tapasztaltam furcsa dolgokat. Mind közül a legfurcsább, hogy már 10 éve folyamatosan úgy érzem valami van velem. Régen azt hitten angyal vagy ilyesmi, beszéltem hozzá, merem kijelenteni, hogy szerettem. De ahogy teltek az évek, a levegő mintha egyre nyomasztóbbá vált volna. Mára pedig: nyomasztó levegő, úgy érzem van valami velem de közel nem jó mint régen éreztem, sőt mi több, félek tőle. Nemrég mikor az erősen spirituális barátnőmmel facen chateltem és erről a valamiről volt szó, hogy mi lehet és a barátnőm mondta, hogy lehet el kéne űzni vagy ilyesmi, esküszöm megfagyott bennem a vér, a hátam mögül gyilkos szándékot éreztem. Ma pedig 2 percen belül 3 furcsa dolog is történt. Mikor sepertem az előszobában, valamit mintha ledobtak vagy leesett volna a földre, azt hittem a macska az, de ártatlanul kicsit megijedve ült a kanapén, odajött hozzám és elkezdett nyávogni. Mindent megnéztem, semmi nem esett le. 2x valami susogó hangot hallottam magam mögött. A pár pere megcsinált szekrényben lévő rudak vagy mik amiket biztosan ellenőrizve tettem be, 1 perc után a szekrénynek csapódtak. Akkor állt meg bennem az ütőér.


Néhány gyerekkori példa:


Nem tudom természetfelettinek számít-e de nem démoni meg ilyesmi, de érdekes álmaim szoktak lenni, néha pedig kapok folytatást, vagy egyszer volt, hogy 6x felkeltem éjszaka de utána mind a 6x ugyanazt az álmot álmodtam vége pontosan. Vagy amiket szeretek de akkor is furcsák azok az ékszeres álmok, daru madaras gyűrűmnek mindig jelentése van benne illetve egy furcsa nyaklánc.


Volt már, hogy a lakáskulcsomat mindenhol kerestem, fotel, fiókok, kabátzsebeimben 2x is, nadrágzsebek, ágy alatt, fürdő, szóval mindenhol, mégsem találtam meg, erre valami oknál fogva újra megnéztem már egyre kétségbeesettebben a kabátzsebemet, ott volt, ahol már szinte azelőtt kilyukasztottam a zsebet olyan mélyen nyúltam be. Hasonló sztori a gyűrűmmel.


Mikor apám nevelőapja meghalt, 2-3 napra rá este mikor kifelé indultam vízért, hallottuk ahogy valami leesik a szobájában. Apámnak rossz a hallása és filmezett is, viszont a macskám összerezzent én meg majd betojtam, hogy mi volt az, mert ha a macska is hallotta akkor ketten bolondak csak nem lehetünk. Megnéztem mi eshetett le, de semmi, minden úgy volt ahogy hagytuk.


Kb 8 éves koromban mikor kimentem a szobából valami sötétzöldes felhős, ködszerű akármi volt majdnem 2 méterre az apámmal közös szobánktól, nagyjából egy átlag felnőtt magasságú.


Többször is előfordult, hogy fel volt kapcsolva a villany vagy a fürdőben vagy a wc-ben, és biztos nem mi voltunk.


Ilyenkor ha tényleg igazi ez a valami, mi lehet és kihez kéne fordulnom, hogy eltűnjön vagy kiderítsem mit akar?



2017. máj. 26. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Legyen így. Ámen! :)
2017. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10%

#20

Amit eddig felhoztál mindegyik zsákutca volt és alaptalan, míg végül megint vissza tértél a hithez, merthogy a legkényelmesebb megoldás a saját tapasztalat, aminek semmi alapja nincs. Semmi olyasmit nem írtál, ami tükrözi alátámasztja vagy egy icipicit is a tükrözi a szakértelmed. 👌

2017. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Biztos a macska is skizofrén,mert az is hallja.
2017. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Neeem, biztos a macska is módosult extradimenzionális tértelen időtlen létbe van. Az, hogy valami hang keletkezik valamitől, az nem kizárt, elég gyakran előfordul... Az, hogy nem tudjátok, mi okozta, nem egyenlő azzal, hogy egy nemlétező valami. A fogalmakat kéne tisztába tenni először a fejetekben, ha a világ=természet, akkor semmi sem lehet természet feletti. Az a legrosszabb, hogy akinek kétségei vannak, az ilyenekkel beszélget, és biztos jobban tetszik neki, mintha azt mondják, hogy hülyeség, de attól még hülyeség, és feleslegesen foglalkozik, parázik a témán.

Nálam is zörög minden, meg el se tudom képzelni, hogy folyik be a víz, ha esik az eső, mert a padon nem látom, hogy beesne. Nyilván a gonosz szellemek teleportálják át a tetőn mi?!

2017. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy az ilyenek nem gondolnak bele, hogy belátnak a ruhájuk alá, meg nézik mikor fürdenek, kis-nagy dolgot végeznek, masztiznak, vagy ilyenek? Kívül belül átnézhetnek titeket, bármikor belétek tehetik bármijüket, tehát meg is teszik.
2017. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!