Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon léteznek szellemek?

Vajon léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom eldönteni, hogy paranormális jelenségek tényleg léteznek-e. Néha úgy érzem, hogy igen, néha pedig a tudománynak hiszek. Bár egyre többet érzem úgy magam, mintha nem lennék egyedül (holott senki sincs otthon rajtam kívül). Mióta anyukám hozott egy (valószínűleg az '50-es évekből származó) porcelán babát, azóta rossz előérzetem van. Egyszer bementem anyukámék szobájába nyomtatópapírért, (a sarokban volt a baba) és láttam a szemem sarkából ,hogy a baba követ a szemével. :/ Lehet, hogy csak azért nem hiszek az ilyenekbe, mert félek belegondolni. Nem szeretném a valláshoz kötni magamat.

2017. máj. 28. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Szendi Gábor Isten az agyban című könyvét olvasd el. PDF-ben fent van a neten. Szerintem 90% esélye van, hogy a tudomány látja jól. :)
2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#2 Hahaha nagyon vicces...
2017. máj. 28. 20:04
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

örülök, hogy tetszett :)

egyébként egy festői technikával elérték régen, hogy a festményen a portré szeme követi a mozgó nézőt - pl a Mona Lisa is ilyen.

2017. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ennek üveg szeme van. Bele van pattintva a baba fejébe. Nem festett. Anyám meg nem akar tőle megvállni. Ő nem hisz nekem.
2017. máj. 28. 20:24
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Ha a baba szeme mereven előre néz, midig úgy látod, követ szemével.

Fastményeken, fotókon ugyanez a helyzet.

2017. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Pont a napokban olvastam egy cikket elátkozott, démonok által megszállt babákról.

Q gyorsan meg kéne szabadulnotok tőle.

Akár hiszel benne, akár nem, a túlvilági erőket ez kicsit sem fogja érdekelni.

2017. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nincs beragasztva a baba szeme. Csak pattintva van. Így bármilyen pózba beállíthatod a szemét. Ennek a szeme ami be van pattintva ,az sem festett, hanem egy üveg műanyag szem, ami üveggel van bevonva. Olyan mint az emberé...
2017. máj. 29. 06:02
 8/21 anonim ***** válasza:

Objektíve nem léteznek, de amikor valaki állítja, hogy látott szellemeket, nem biztos, hogy elmebeteg. Lehet olyan tudatállapotba kerülni ideiglenesen is, hogy látomásai, hallucinációi lesznek valakinek. És nem csak kábítószer okozhatja, hanem pl. kevés alvás.

Szoktál nézni félelmetes, ijesztő filmeket?

2017. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha megszabadulsz a porcelán babától. Nem kell tartogatni olyan dolgot amiről meg vagy győződve, hogy valami szelleműséget hozott magával.


Nem hinném, hogy olyan nagy szükséged van rá.

2017. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

Mind ettől függetlenül léteznek szellemek (lelkek).


Amikor Jézus megjelent a tanítványoknak, ők is megijedtek, mert azt hitték valami lelket, szellemet látnak. Akkor Jézus nem azt mondta, hogy szellemek nem léteznek és nincsenek, hanem azt mondta gyertek és tapogassatok meg, mert a szellemeknek nincs husuk és csontjuk, de nekem van.


Luk.24;

36.És mikor ezeket beszélék, megálla maga Jézus ő közöttök, és monda nékik: Békesség néktek!

37.Megrémülvén pedig és félvén, azt hivék, hogy valami lelket látnak.

38.És monda nékik: Miért háborodtatok meg, és miért támadnak szívetekben okoskodások?

39.Lássátok meg az én kezeimet és lábaimat, hogy én magam vagyok: tapogassatok meg engem, és lássatok; mert a léleknek nincs húsa és csontja, a mint látjátok, hogy nékem van!

40.És ezeket mondván, megmutatá nékik kezeit és lábait.

2017. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!