Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállt valami vag csak...

Megszállt valami vag csak kezdek begolyózni?

Figyelt kérdés

Egy két hónappal ezelött felébredtem éjszaka olyan hajnali 1 körűl, nem tudtam vissza aludni pedig nagyon fáradt voltam. Egy hideg szellőt éreztem a fülem mellet olyan volt mintha valaki rám lehellt volna, de nem mertem magam mögé nézni.Nagyon féltem. Ez játszodótt nagyon sokáig velem, minden egyes éjszaka 2 hónapon keresztűl, meséltem anyukámnak de ő nem hitt nekem. Már nagyon fárad voltam nappal is a kialvatlanságnak köszönhetően. Az egészségem is romlani kezdett sokat voltam beteg nagyon.Félek a saját szobámban tudom hogy van itt valaki vagy valami. 3 hete törént, későn mentem már el tusolni olyan éjfél körül lehetett, belenéztem a fürdőszoba tükörbe és nem magamat láttam benne. Nagyon megilyedtem és sírni kezdtem. Anyukám befutott hogy megkérdezze mi történt nagy nehezen elmeséltem neki de azt momdta h képzelődök és hogy túl sok horrort nézek. ( Egyálltalán nem nézek horror filmeket...)


Másnap már nem mertem megnézni magam a tükörben és egyre furábban éreztem magam. Fájt a mellkasom és a mai napog olyan érzésem van, bántani akarom magam. Az iskolában is a WC ben mikor belepillantottam a tükörbe nem magam láttam... A kezeim remegnek sokszor már elviseletetlen módon, félek magamtól. Mikor ülök olyan érzésem van mintha megfordúlnék a saját testemben... Nem vagyok ura a gondolataimnak a tetteimnek...


Tegnap éjszaka felkeltem ismét oylan hajnali 1 tájban és akaratomol függetlenűl felkeltem az ágyból nagyon megréműtem, az ágyam mellet van egy hatalmas tükör és belenézve valaki állt melettem... Felsikítottam, és a testvérem ( ő koleszban lakik ezért ritkán van itthon) berohant. Mikor belépett a szobába mintha "elengedtek volna" meg tudtam mozdúlni. Elmeséltem neki mindent, láttam rajta hgy fél tőlem...


Tudom, hogy van itt valaki. Figyel, mindent lát, irányít, megfélemlít és rettegésben tart. Tőle félek vagy magamtól?


18/L



2017. máj. 28. 18:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

22:56

Egy ideig nem szűntek meg, később viszont automatikusan elmaradtak az ilyen "dolgok".

A félelem, túlérzékenység megmaradt, de látni semmit sem látok.

2017. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg skizofrénia volt nálad, és kicsit javult a betegséged a gyógyszerektől. Mondjuk úgy nem lettél tünetmentes, de javult állapotod hála égnek.

Valószínű, hogy aki szellemeket érzékel 99.9%-ban skizofrénia. Túlérzékenység nálam is van, de ez minden embernél aki már sok traumán átment életében.

2017. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Egyébként, pszichésen most is beteg vagyok.

Illetve, a látott lények többek voltak árnyéknál.

2017. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Értelek, vannak nagyon élénk hallucinációk a skizofréniában. Nem véletlen, hogy a kérdezőnek rögtön ezt írtam, hogy lássa pszichiáter - már amennyiben valódi a kérdés, és nem egy unatkozó troll tette fel. :)
2017. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kitartok amellett, hogy néhány esetben valódi érzékelés történt.

Nem szedek gyógyszereket.

2017. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a betegség által voltak. Mivel már gyógyszeres kezelés után, mint írtad elmúltak. Sanszos hogy az agyad biokémiája borult fel és az idézte elő. De hála égnek már jobban lettél. Ennek örülök.
2017. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
(Legalábbis, sok évvel ezelőtt szedtem.)
2017. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Értékelem, hogy örülsz.

10 éves korom körül történtek az említett események, viszont, sok évvel korábban, szintén jelen voltak "furcsaságok", csak akkoriban lelkileg is "bizsergetőbben" hatottak. (Tehát, több év szünet volt.)

2017. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint nem a gyógyszernek köszönhetően maradtak volna abba? Érdekes... hmm. Privátban tudsz mesélni milyen élményeid voltak gyerekként? És hogy mikor állapították meg a skizofréniát nálad? Köszi előre is! :)
2017. máj. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Megszállt valami!!!!
2017. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!