Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megtennétek nekem hogy írtok...

Megtennétek nekem hogy írtok nagyon félelmetes igaz történeteket melyek veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

Tudom már évek óta sok ilyen kérdés volt de azóta hátha történtek újabbak.

Aki jó hosszúak legyenek.aki ír kivétel nélkül megy a zöld kéz :)


2017. jún. 19. 08:36
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat 😊
2017. jún. 19. 08:37
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Dédim házában volt egy tisztaszoba, ami a férje halála után nem használt legalábbis a célnak megfelelően nem, vendég oda nem tette be a lábát de ott voltak a közös képeik, a férjének a cuccai, tele volt emlékekkel az egész szoba. Ez a szoba nyáron is olyan hideg volt, hogy párásak voltak az ablakok, ha bementél még a lehelet is látszott a legnagyobb kánikulában is. A dédi mindig mondta hogy egyedül ne menjünk be a szobába, és ne is leskelődjünk. De hát kíváncsi voltam, egyszer mikor a dédi kint volt apummal a kertbe, bementem a házba, és kukucskálni kezdtem, bemenni nem mertem mert féltem. :D És az ablakkal szembe volt egy régi fajta ágy, azon halt meg a férje... és ahogy kukucsáltam azt láttam, hogy besüllyed az ágy mintha ráugrana valaki teljes erőből még a recsegést is lehetett hallani hát én úgy megijedtem azóta se tudom ez mi lehetett... a dédi is meghalt azóta a tiszta szobába is normális idő van.
2017. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
Eszembe jutott még egy. Pár éve meghalt keresztapám, hirtelen és tragikus módon. Aznap amikor meghalt, este feküdtem a szobában, egyszer csak hirtelen villanásra lettem figyelmes, odanéztem, és két fénygömböt láttam lassan suhanni át a falon egy nagyobbat és egy kisebbet. Szerintem a mamám lehetett aki keresztapuval körbejárta a családot, mert aznap este rá pár percre anyu is látta és ő mondta előbb, hogy mit látott. Mondjuk lehet gömbvillámot láttunk a fene se tudja. Az meg a temetés után volt, hogy egyedül voltam otthon, apa elment hajnalban dolgozni én meg előző éjjel lázas voltam leizzadtam alvás közbe ezért miután elment dolgozni lefürödtem. A fürdő a konyhából nyílik. Azt hallottam hogy valaki a fiókokat kihúzza, tologálja a széket. Azt hittem anya ért haza mert ő meg éjjeles volt. Ki is szóltam neki de nem válaszolt. Végeztem a zuhannyal, a konyha szét volt pakolva, a fiókok kihúzva, a székek kitolva, a szekrényajtó nyitva. Ekkor sem kapcsoltam azt hittem anya hagyta úgy rendet raktam, mentem be akkor láttam hogy a bejárati ajtó belülről be van zárva hisz miután apa elment bezártam az ajtót benne volt a kulcs, ránéztem az órára még bő fél óra kellett hogy anya hazaérjen :D úgy megijedtem, frissen fürödve köntösbe kiültem az udvarra nem mertem bent maradni elmeséltem anyának mi történt szerencsére hitt nekem. Utána szétnéztünk nem-e nyitva maradt egy ablak és bejött valaki de minden tökéletesen be volt zárva rajtam kívül nem volt más otthon de én meg zuhanyoztam.
2017. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer nagynéném kislányával (akkor 3-4éves volt) bementünk a boltba. Épp sorba álltunk mikor megkérdezte, hogy miért ilyen szomorú és piszkos ez a kislány és odamutatott maga mellé. Mondtuk hogy nem tudjuk miről beszél, mire ő felháborodva: hát itt áll ti nem látjátok?

Aztán, amikor vigyáztam rá pár héttel később, mondtam hogy maradjon a szobába én kiszaladok wcre aztán hozok neki enni, siettem hogy ne legyen sokáig egyedül. Arra mentem be, hogy valakivel beszélget, meg mutogatja neki a játékait majd amikor észrevette hogy nézem, zavarba jött, mint aki rosszat csinált. Kérdeztem kihez beszélt, felnézett maga mellé, majd rám nézett és azt mondta, hogy "nem engedi meg hogy elmondjam" hát majd bef.stam :D kérdezgettem kihez beszélt de mindig lerázott hogy nem beszélhet róla és kész.

Aztán, olyan 6 éves forma lehetett amikor a nagypapája nagyon beteg volt, haldoklott, nem akart kórházba menni meg a családtagok sem akarták beadni oda. Így otthon feküdt, a gyerekek csak felügyelettel mehettek be hozzá. Egyszer mikor eljött hozzám nagynéném és hozta a kislányát is és játszottunk mondta hogy mond nekem valamit de ne mondjam el senkinek. Azt mondta hogy tudja hogy a papa meg fog halni mert napok óta lát 3 fura sötét alakot a papa ágyának a végénél és csuklya van rajtuk meg nincs lábuk, lebegnek, a papát nézik meg a papa is nézi őket. De azóta nem mer bemenni a szobába mert fél, hogy elviszik őt is magukkal.

2017. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer majdnem elütött gyerekkoromban egy autó, de aztán mégsem. Elég félelmetes volt ott helyben.
2017. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók!

Jöhetnek még :)

2017. jún. 19. 12:25
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

A nagyapám, aki egy végtelenül racionális ember volt (egyébként bíró) egy tanyán nevelkedett. Aznap éjjel, mikor az apja meghalt, kb 20 éves volt és arra ébredt álmából, hogy valaki mezítláb végigcaplat a házon. Csak ő meg az anyja voltak otthon, az anyja meg erősen mozgáskorlátozott volt, caplatni nem tudott volna, pláne egyedül. A mezítlábas talpak végigmentek a házon, minden szobánál megálltak egy pillanatra, majd újra csend lett. Másnap reggel jött a hír, hogy a papa meghalt a kórházban az éjjel.

Nagyapám csípőből elutasított minden ilyen paranormális dolgot, de ezt a történetet haláláig remegve mesélte, maga se tudta hova tenni, de úgy hitte, a papa jött el elbúcsúzni aznap éjjel tőlük meg a háztól, ahol az egész életét leélte.

2017. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
49%
10 éves lehettem. A nagymamámnál voltam falun. A kert meredek hegyoldal tele gyümölcsfákkal. Tél volt. A szüleim megtiltották, hogy a hegyoldalról a fák közötti kis gyalogúton szánkózzak. Én mégis szánkóztam és élveztem. Egyszer aztán a szánkó fának ütközött és meg leestem róla. Annyira megütöttem a hátamat vagy a tüdőmet, nem tudom pontosan.De akartam kiáltani, hogy mama segíts, de semmi hang nem volt a torkomban. Elvesztettem a hangomat. Ettől még jobban megrémültem. Ott feküdtem egyedül egy ideig amíg össze tudtam szedni magam és levánszorogtam a mamához a házba.Később a hangom is visszajött. De nem mertem elmondani a történetet csak jóval később a szüleimnek.
2017. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy pár éve, hogy az történt, hogy feküdtem este az ágyamban, betakarózva, sötétben. Hanyatt feküdtem, és azt éreztem, mintha valaki rácsapott volna a takaróra, úgy a hasam környékén. De olyan tompa volt az ütés, mintha mondjuk egy ruhával vagy törölközővel lendítettek volna rá. Csak egyszer történt, nem láttam és hallottam semmit, viszont rettenetesen megijedtem. Felkelni nem mertem, így meredten feküdtem az ágyban és jól le is izzadtam a félelemtől.


Egy másik történet pedig a nagymamám halálával kapcsolatos. Sajnos ne igazán emlékszem, hogy azon az estén történt-e, amikor elment, vagy előtte/utána egy nappal. Minden esetre ezen napok valamelyikén. Szegény mamám már nagyon beteg volt, otthon halt meg, Anyukám és a testvére virrasztottak nála, én még középiskolás voltam, így nem maradtam ott.

A történet szintén éjszaka történt, amikor már teljes sötétségben feküdtem az ágyamban. A szobám ajtaja mozaikos üvegből van, tehát átereszti a fényt. Viszont nem világított be semmi, sötét volt. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy ragyogó sárgás-fehéres apró fénypontokat látok az ajtómon, amik kis kilengésekkel így imbolyognak és mintha osztódtak volna, egyre több vált ki a másikból, szinte az egész ajtóm ragyogott a fényektől. Amennyire félelmetes volt és elképesztő, annyira szép is. Iszonyatosan bánom, hogy nem volt lélekjelenlétem elővenni a telefont és megpróbálni képet készíteni, már ha látszódott volna valami az egyébként teljesen sötét szobában. Persze ilyenkor lehet mondani, hogy álmodtam. Teljes meggyőződéssel állítom, hogy nem álmodtam és képzelegtem. Legalább 20-szor csípkedtem magam, csuktam be és nyitottam ki a szemem, nem volt miből felébredni, mert ébren voltam. Életem legérdekesebb élménye volt. Teljesen egyértelmű számomra, hogy volt köze a Mamám halálához.

2017. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
45%
A legijesztőbb történet az, hogy imádok zabálni és 15 év alatt híztam 70 kilót!
2017. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!