Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megtennétek nekem hogy írtok...

Megtennétek nekem hogy írtok nagyon félelmetes igaz történeteket melyek veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

Tudom már évek óta sok ilyen kérdés volt de azóta hátha történtek újabbak.

Aki jó hosszúak legyenek.aki ír kivétel nélkül megy a zöld kéz :)


2017. jún. 19. 08:36
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
93%

Volt főnökömék spórolás végett a saját (bazi nagy) házuk elejét leválasztották irodának, oda jártunk dolgozni.

Főnököm mesélte, hogy egyébként a ház egy parasztház helyére épült, ahol valakit megöltek régen, és hogy néha szokták hallani, hogy valaki keresztülmegy az egész házon. Ez után kissé paráztam, amikor egyedül maradtam túlórába. :) Ez így elég klisésnek hangzik, tudom. Az egész házuk be volt riasztózva, mozgásérzékelőkkel, aminek a vezérlő panelja a bejárati ajtónál volt. A vezérlő panelen sorban voltak számok, egytől kilencig, amik egy-egy mozgásérzékelőt jelentettek. Ha nem is volt bekapcsolva a riasztó, a panelen akkor is lehetett látni, épp hol van mozgás, mert az érzékelőnek megfelelő szám felvillant a panelen. Főnököm mesélte, hogy sokszor volt, hogy ment haza, úgy, hogy senki nem volt otthon, viszont azt látta, hogy a vezérlő panelen oda-vissza felváltva villan fel a 7-es és a 8-as érzékelő fénye. Odament, ahol az érzékelők vannak, de nem látott senkit.

2017. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömmel történt. Meghalt a a nagymama, aki képeket festett, és volt egy szép festménye a lakásában. A gyerekei, az örökösök felmentek a lakásba, és egész jól megegyeztek, hogy ki mit vigyen el az örökségből, kivéve ezt az egy festményt, ezen összecivakodtak. Másnap, amikor újból felmentek a lakásba, azt vették észre, hogy a festmény teljesen felpúposodott, hullámos lett a vászon, és a festék megtöredezett rajta, pedig nem ázott be a lakás. Így már persze nem civakodtak, hogy kié legyen.
2017. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Nagyon jók köszönöm szépen 😊

Jöhetnek még

2017. jún. 20. 15:13
 24/47 anonim ***** válasza:
92%
Akkor történt, amikor 15-16 éves lehetettem. Volt egy cicám aki beteg lett és meghalt nagyon sírtam utána. Egyszer éjszaka azt éreztem, hogy az egyik macskánk ráugrik az ágyra, ráfekszik a paplanon keresztül a lábamra. Nem tudtam rendesen magamra húzni a paplant ezért felültem az ágyban hogy a macskát arrébb rakjam, de nem volt ott semmilyen macska sem de továbbra is éreztem hogy valami fekszik a lábamon még azt a meleg érzést is éreztem amikor a macska melegíti a lábam. Aztán arra gondoltam biztos a halott cicám szelleme jött vissza mert ő is mindig a lábamnál szeretett aludni.
2017. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Nagyon jók akinek van története jöhetnek még:)
2017. jún. 21. 18:58
 26/47 anonim válasza:
46%
Még kiskoromban, egy hideg téli nap délelőttjén unatkoztam és az emeleti szobámból lementem a nappalinkba. Jó hangulat volt, a kedvem is jó volt. Ám délután ráléptem egy legora.
2017. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
:D
2017. jún. 21. 20:19
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim szerint kicsi koromban, kb.2-3 évesen folyton azt mondogattam, hogy egy cigány ül a kádunk szélén és határozottan mutattam is, hogy hol. Végtelenül racionális, már-már földhözragadt emberekről van szó, akik a cigányokról sem fröcsögtek soha, tehát az ki van zárva, hogy akár a rasszizmus, akár valami ezós baromság beszélt volna belőlem. Mindig pontosan ugyanazt mondtam, mikor azt meséltem, hogy néz ki a bácsi. Ha nagyon megerőltetem az emlékezetem, még most is bevillan egy kép róla, bár ez szerintem már csak az utólagos képzeletemnek köszönhető nagyrészt.

Az egész cirkusz kb.fél évig tartott, állítólag egyik napról a másikra lett vége, aztán soha többet nem beszéltem róla, pedig volt olyan, hogy nem mertem egy pillanatig sem egyedül maradni a fürdőszobában, merthogy ott a cigány bácsi és néz. Azóta sem tudjuk hová tenni az esetet.

2017. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Utólsó ez jó volt.

Akinek van írjon még.:)

2017. jún. 22. 08:04
 30/47 anonim ***** válasza:
91%

Unokatestvérem volt vagy 3-4 éves, mikor elkezdett fura dolgokat mondani. Volt egy homokozója a családi házuk udvarán, egyik napról a másikra nem volt hajlandó belemászni többet. Mikor kérdezték, mi baj, azt mondta, az azé a nénié, aki alatta lakik.

Mindenki dobott egy hátast. Persze megijedtek, hogy mi van a föld alatt (a nagymama hatására, aki azt gondolta, a gyerek szellemet látott). Az apja szervezett egy földradaros vizsgálatot, de semmi eredményt nem hozott.

Egy másik alkalommal ugyanez az unokatesóm minden előzmény nélkül, fürdetéskor azt kérte az anyjától, ne engedjen sok vizet a kádba, mert belemegy az orrába, szájába, és az nem jó. Neki már történt ilyen és elaludt tőle, nem akar ismét elaludni.

Az egész család le volt dermedve, de ezután az eset után többet semmi ilyet nem mondott a gyerek. A mai napig teljes talány, hogy egy ennyire kicsi gyerek honnan szedte ezeket, vagy miért mondta. Ő meg már most nem emlékszik egyikre se (11 éves).

2017. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!