Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megtennétek nekem hogy írtok...

Megtennétek nekem hogy írtok nagyon félelmetes igaz történeteket melyek veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

Tudom már évek óta sok ilyen kérdés volt de azóta hátha történtek újabbak.

Aki jó hosszúak legyenek.aki ír kivétel nélkül megy a zöld kéz :)


2017. jún. 19. 08:36
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
61%
Olyan 16 évesen elloptam apám Dacia autóját a garázsból télen, hóesésben. Slusszkulcsot is megkerestem hozzá, pedig el volt zárva. Nem volt jogosítványom, de nagyon érdekelt a vezetés. Én nő vagyok. Két falunyira jutottam az autóval. Körülbelül 80 kilométeres sebességgel száguldottam a téli csúszós úton. Egyszer aztán ráfékeztem,mert gyorsnak találtam a tempót. Na, ez nagy hiba volt. Megpördültem majdnem 360 fokot és berepültem a szántóföldre. Csak arra eszméltem, hogy az ablaktörő jár, mert a motor az lefulladt. Nagy szerencsém, hogy pont ott nem volt fa, aminek neki csapódhattam volna.De mellettem nagyon közel volt fasor. Égiek segítettek nekem, hogy a hajszálam sem görbült. Iszonyúan megrémültem. Vissza tudtam jönni a szántóföldről.Soha többé nem loptam el az autót. Korán megtanultam vezetni. Még csak 17 éves voltam, de megcsináltam a pályaalkalmassági vizsgát Budapesten és elsőre sikeres vizsgát tettem. De mert nagyon akartam szerintem azért sikerült. És ez megtanított, arra, hogy a törvényt be kell tartani.Ja, igen apám észlelte a havas autót a garázsban. Kérdezte is tőlem. Én mondtam, hogy lemostam , azért ilyen vizes.Nem nagyon hitte el.
2017. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
55%
Velem minden héten megtörténik!: HÉTFŐ
2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
96%
11-es: neked mi bajod?
2017. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
9-es, hasonlót éltünk át akkor, csak nekem akkor volt ilyesmi amikor a keresztapám halt meg, fentebb le is írtam. Félelmetes....
2017. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
85%
Eszembe jutott még egy, ez tesómmal történt, már jó régen több mint 10 éve. Mikor kamasz volt szeretett rajzolni, a nyár egy részét ezzel töltötte. Egyik nap jön ki a konyhába -mi anyával kint voltunk- hogy apa mikor jött haza? Mondjuk hogy hát semmikor mert dolgozik. Erre elmesélte, hogy rajzolás közbe valaki megszólalt a háta mögött, hogy mit csinál, ő mondta hogy rajzol, megkérdezte ez a valaki, hogy mit, ő elmesélte, majd mondta a hang, hogy nagyon szép lett. Itt esett le tesómnak hogy ugyan férfi hang volt de nem biztos hogy apáé volt ezért jött ki megkérdezni. Azóta sem tudjuk kivel beszélgetett el a szobában, mert tuti nem apával. :D És olyan kicsi sem volt már kb 13-14 éves lehetett tehát azt se lehet mondani hogy beképzelte volna vagy valami.
2017. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Psycho ***** válasza:
100%

A legfélelmetesebb talán az volt, amikor a fősulin utolsó félévet megelőző tantárgy-felvételnél kidobott a Neptun 5 perccel a megnyitás előtt :D


Viccet félretéve, egy kicsit más jellegű sztorim van. Nem is annyira félelmetes, de nekem egyedül akkor volt szó szerint halálfélelmem az életben (még ha csak egy pár pillanatra is). Sok-sok éve történt, hogy aludtam, és álmodtam is valamit. Csak az utolsó képfoszlányokra emlékszem az álomból: valami balesetet szenvedhettem (?), mert egy kerekes ágyon toltak keresztül egy nagy csarnoktermen. Megvan még, hogy fa szerkezetű kupolája volt középen üvegablakokkal. Többen körbeállták a kocsit és rohanva toltak keresztül a csarnokon, kb. kiabáltak is de nem értettem miket. Én meg fekve csak felfele láttam a tetőszerkezetet, nem tudtam mozdulni. Igen, eléggé úgy hangzik, mint amikor tolják a balesetet szenvedett embert a sürgősségin. Ez persze csak utólagos feltételezés, mert beleillik ebbe a sztereotíp képbe, ebből jutottam én is a "körítésre mint magyarázatra". Viszont az álombeli előzményekre nem emlékszem.


Viszont ami félelmetes volt, hogy ezután hirtelen felébredtem, és nem tudtam mozogni. A takaró alatt voltam, teljesen öntudatomnál, de képtelen voltam megmozdítani akármimet, se kéz, se láb, de még csak levegőt sem tudtam venni. Az villant át az agyamon, hogy a takaró alatt elfogyhatott a levegő, és valami miatt ezért bénultam így le (fogalmam nincs, ez plauzibilis magyarázat-e, de 1 másodperc alatt erre futotta). Eléggé ijesztő volt, utána jött a gondolat, hogy most így fogok meghalni.


Persze ki lehet találni, hogy mivel nem szellem vagyok, és írom a hozzászólást, így sikerült kimászni a takaró alól. Csak a kettő együtt így ütött eléggé :D

2017. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ami félelmetes volt, hogy ezután hirtelen felébredtem, és nem tudtam mozogni. A takaró alatt voltam, teljesen öntudatomnál, de képtelen voltam megmozdítani akármimet, se kéz, se láb, de még csak levegőt sem tudtam venni. Az villant át az agyamon, hogy a takaró alatt elfogyhatott a levegő, és valami miatt ezért bénultam így le (fogalmam nincs, ez plauzibilis magyarázat-e, de 1 másodperc alatt erre futotta). Eléggé ijesztő volt, utána jött a gondolat, hogy most így fogok meghalni."


Ez egy természetes jelenség, elég sok ember találkozik vele az élete során.


[link]

2017. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Psycho ***** válasza:
100%
#17, köszi a linket! Egyébként igen, ismerem a jelenséget, de átélni, főleg elsőre (nem mintha azóta lett volna ilyen) sokkal ijesztőbb volt, mint tudni róla. Plusz akkoriban (kb 13-14 lehettem) még nem ismertem ezt a dolgot.
2017. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nyugtató elvonás után lett egy olyan tünetem, hogy kívülről láttam saját magamat. Azt hittem, hogy megőrültem, agyvérzésem van, vagy az ufók ellopták a személyiségem. Hát mit mondjak, összefostam magam a rettegéstől. Később kinyomoztam, hogy ez meglehetősen gyakori tünet, és az a neve, hogy deperszonalizáció.

Ennek ellenére már az is rendkívül ijesztő, hogy ilyen dolgokra is képes az emberi agy.

2017. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind velem történt, de íme:


Apukám gyerekkorában beleivott a petróleumba, és nagyon beteg lett, majdnem meghalt. A szobában, ahol feküdt, volt egy porcelán szobor, két kis törpét ábrázolt, ahogy ütik az üllőt kalapáccsal. Apukám lázálmában megmozdult a szobor, a két törpe tényleg ütötte az üllőt. Felnőtt korában random kapcsolgatta a tévét, de egyszer csak lefagyott, mert a képernyőn ugyanez a kép volt, mint gyerekkorában a lázálmában, a két törpe, még a törpék színei is stimmeltek. Természetesen úgy döntött, hogy tovább nézi ezt a csatornát, és kiderült, hogy a műsor a reinkarnációról szólt.

2017. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!