Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki segítsen rajtram h mi...

Valaki segítsen rajtram h mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Kb. két hete kezdődött ez az egész. Folyamatosan egy bizonyos fekete színű kutyát látok mindenhol.

Tegnap este elalváshoz készülődtem, mikor éreztem h van valami a lábamon. Odanéztem és egy hatalmas kutya szerű lény mászott a combomon felfelé Éreztem a szőrét,éreztem a mancsát.Nagyon megijedtem.

Rettegek

Valaki segítsen rajtram h mi lehet velem a baj



2017. júl. 1. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, ha eddig még meg se harapott valószínűleg gazdit keres, én adnák neki kaját és vizet.
2017. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:O
2017. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak rosszat álmodtál, feküdj vissza Rebeka. :)
2017. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
30%
Az a bajod, hogy unatkozol. :) Ajánlom neked házimunkát.
2017. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Szép álmokat Rebeka! :)
2017. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Keresd fel a házi orvosod,ő majd biztos tid ajánlani egy jó szakembert.
2017. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Mert a szakember egy mindentudó soha nem tèvedő megbízható ember, aki biztosan meggyógyít egy álomból. Előző te mindenkit szakemberhez küldesz? Vagy talán te magad vagy a szakember ès kevès a páciens?
2017. júl. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zhu Ping elszegődött Zhili Yihez, a híres fafaragóhoz, hogy megtanulja, miként kell sárkányokat faragni. Három évig tanult, minden igyekezetét annak szentelte, hogy elsajátítsa mestere tudományát.


De soha életében nem találkozott sárkánnyal, hogy művészetét annak is bemutathassa.

2017. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Pokolkutya
2017. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
73%
Fogadtál örökbe kutyát két héttel ezelőtt?
2017. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!