Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nem hiszek a szellemekben...

Ha nem hiszek a szellemekben idézhetek-e szellemet egy barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő nagyon hisz én szkeptikus vagyok.Kamerát is akarok vinni.Nem félek.
2010. máj. 23. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
35 % hogy akkor sikerül!!
2010. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
nemtom
2010. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél részt benne, ha a barátnőd jól csinálja HINNI fogsz...
2010. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Angyalt akar idézni nem szellemet most mondta, de én abban sem hiszek...
2010. máj. 23. 13:58
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Legalább 3-an legyetek! Hidd el, ez fontos!
2010. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
majd rakd fel youtubera a szellemkéket. márha összejön...:)
2010. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát attól függ kit fogtok ki.... lehet hogy olyat fogsz ki, aki tojik rád nagy ívből, mert nem hiszel benne, de lehet hogy éppen emiatt rád akarja hozni a frászt xD

Am igaz, hogy 3-an legyetek... tényleg fontos tény.

Ha kamera, akkor már infrás legyen sztem...

2010. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Ne idézzetek szellemet, veszélyes! Akik tényleg képesek szellemet idézni minden negatív következmény nélkül, azok bizony keményen gyakoroltak előtte, akár évekig is.

Mit csináltok, ha egy makacs lelket fogtok ki magatoknak, akit nem tudtok visszaküldeni?

(Az angyalokhoz nem sokat konyítok, valószínűleg könnyebben "kezelhetőek", de én a helyetekben ezt is alaposan átgondolnám...)

Amúgy meg, ha nem hiszel benne, kétlem, hogy történik valami számodra érdemleges. A teremtéséhez három dolog szükséges: a vágy, az elvárás és a hit. Ha az egyik hányzik, nem biztos, hogy sikerülni fog.

2010. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek a szellemekben de nem idéztem soha. Úgy hallottam ha idézel és ha teheted utána meg kell mosni a kezed "szentelt vízzel".
2010. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Nevetségesek vagytok! Hiába idéztek angyalt, mert nem fog megjelenni! Az angyalok isteni lények, akik Isten szolgálják és nem cselekszenek istentelen dolgokat, pl. bele mennek ilyen szellemidézős marhaságokba.

Amúgy a médiumok, akik szellemeket idéznek, nos.. akkor se emberi lelkekkel beszél, hanem a Sátánnal! Ő jelenik meg, mert van hatalma szellemnek álcázni magát! Sőt az se kizárt, hogyha ezt megteszitek, egész hátralévő életetekben kísérteni fogja az életeteket és félni fogtok még a saját árnyékotoktól, a sötétben hangokat fogtok hallani stb. Kell ez nektek?

Mondjuk én csak teológiai szempontból közelítettem meg a tényeket, de a döntés rajtatok áll.

2010. máj. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!