Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nem hiszek a szellemekben...

Ha nem hiszek a szellemekben idézhetek-e szellemet egy barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ő nagyon hisz én szkeptikus vagyok.Kamerát is akarok vinni.Nem félek.
2010. máj. 23. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Kedves előző!

Véleményem szerint a szellemidézés nem tartozik a kereszténységhez, amiben a Sátán és az Atyaisten létét is természetesnek veszik.

A szellemidézés inkább a pogányság felé húz, a pogányságnak pedig semmi köze a Sátánhoz és a keresztény Atyaistenhez, mert nem bennük hisz.

És igaz, hogy a szellemidézés nagyon veszélyes, mert a nem képzettek könnyen elvesztik a kontrollt, és ki tudja, milyen ártó szándékú szellemet fognak ki maguknak, de ha már ez az idézés a pogánysághoz tartozik, az ártó szellemeket ne tituláljuk egyszerűen a keresztények Sátának.


És ha már angyalok: őrangyalok vannak, meg lehet idézni őket, de erősen kétlem, hogy úgy, mint a szellemeket.

Kedves kérdező: ajánlom neked/barátnődnek az Atlantisz angyalai c. könyvet az angyalokkal való kommunikációhoz.

2010. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:D:Dmár így is hallok néha hangokat a sötétben, mégsem félek, mivel nincs ilyen......

méghogy Sátán meg angyalok

akkor ezzel az erővel már sárkány manók meg tündérek is vannak

egy kis drog utána naná

valakinek még az sem kell

anyám.......

2010. máj. 24. 13:38
 13/14 A kérdező kommentje:

A szkeptikus blogon is van szellemidézés...érdekes ha ott van egy szkeptikus sosem történik semmi

Talán azért mert nem fél

Egy tudós szellemiségű embert a felfedezés és megismerés vágya hajt, nem a félelem

Régi hajósaink sem féltek, pedig sokak szerint vesztükbe hajóztak

Ezzel a felfogással, ami ebben a kategóriában uralkodik a napfogyatkozás is isteni jel...pedig mint bizonyított egy különleges csillagászati jelenség!!!!!!!

Emberek 21.század, nem a középkor.

Már értem egy egyetemi prof.-unk kijelentését...

2010. máj. 24. 13:41
 14/14 anonim ***** válasza:
ha mered, tedd meg, de hidd el, a környezet hangulata miatt fosni fogsz a félelemtől még akkor is ha nem hiszel benne mert az egész olyan sejtelmes..én sem hiszek a szellemidézésben (attól függetlenül lehet h valakinek sikerül), azt hittem h széjjel fogom röhögni az agyam, mikor mi ,,idéztünk" de nem annyira röhögtem..az más h az ég világon semmi nem történt
2010. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!