Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy a gyerek skizofrén, vagy tényleg látja amikről beszél?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy igazából mindkét esetben látja,csak kérdés,hogy "valós" lényeket lát,vagy csak a saját "elmezavara"?

Hangokat hall és nagyon fél egy zöldszemű szörnytől,de több szörnyet is lát.7éves és nappal se mer egyedül maradni a szobában.Régebben meg lett tisztítva a ház,de az apja eléggé spirituális és"nyitogat",de ő skizofrén.



2017. aug. 1. 21:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Valós lényeket csak akkor lát, ha más is láthatja. Szerintem nem a háztisztogatásra kéne költeni feleslegesen a pénzeteket, hanem elvinni orvoshoz.
2017. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
92%
Szegény gyereknek semmi baja, a baj az apával (szülőkkel) van! Már gyerekkorban tömik a fejét mindenféle baromsággal. Ez a kérdés is, mit keres itt a természetfeletti lényeknél???
2017. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy szól,hogy lehetséges,hogy természetfeletti lényeket lát? Nem is értem miért ide írtam....
2017. aug. 1. 21:17
 4/46 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted, vannak természetfeletti lények??? Zöld szemű szörnyek és társai??? Jézusom...
2017. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásból írom, de nincsenek természetfeletti lények. Ha ilyeneket lát, akkor azok nem valódiak. Persze, ha rajta kívül mások is látnak sárkányokat, akkor el kell gondolkozni. Valós lények: kutya, macska, ló, egér, és hasonlók.
2017. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
43%
Szedd össze magad, szerezz önbizalmat. Nem a külsőddel van a baj, hanem a fejeddel! Egy lányt sem fogsz megkapni, ha sugárzik belőled, hogy nem vagy magaddal jóban!
2017. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi az utolsó mondatot, nem ide akartam :D
2017. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
27%
A természetfeletti lények azért természetfelettiek mert természetesen nem fordulnak elő a természetben. TEHÁT NINCSENEK!
2017. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat!!! Tényleg nem tudom már miért írtam ide?! Azt hittem ez az a kategória,ahol hisznek a szellemekben és a hasonló jelenségekben. Megmondanátok,hogy akkor melyik az a kategória,ahova kiírhatom ezt a kérdést? Hol tudnának érdemben segíteni,hogy szellemeket,angyalokat,vagy gonosz lényeket láthat a gyermek,vagy rögtön bélyegezzük meg,hogy skizofrén.Egyébként volt már kivizsgáláson,de ott még nem derült ki,mert visszatartotta ezt az információt. Már kicsinek is sokat beszélt mindenféléről,hogy van testvére,meg kutyája ,meg ott van a macska stb.,de akkor még betudták annak,hogy kicsi és ez normális.
2017. aug. 1. 21:35
 10/46 anonim ***** válasza:
45%
Na most akkor a gyerekedet egészsége a fontos számodra vagy a hülyeség amiben hiszel? Egyértelmű, hogy ha lát is valamit, akkor azt hallucinálja. Tehát valami betegsége lehet, pontos diagnózist ne várj, mert valószínűleg itt nem fogsz dokit találni. Hol látod te ebben a szellemet?
2017. aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!