Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy a gyerek skizofrén, vagy tényleg látja amikről beszél?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy igazából mindkét esetben látja,csak kérdés,hogy "valós" lényeket lát,vagy csak a saját "elmezavara"?

Hangokat hall és nagyon fél egy zöldszemű szörnytől,de több szörnyet is lát.7éves és nappal se mer egyedül maradni a szobában.Régebben meg lett tisztítva a ház,de az apja eléggé spirituális és"nyitogat",de ő skizofrén.



2017. aug. 1. 21:05
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Én feltételeztem megnyugtatás képpen,hátha nem skizo,csak lát valamiket.Szellemeket.Javasoltam az anyukájának,hogy teljesen bizonyosodjon meg róla,hogy skizo és nem szellemjárás. Ha skizonak diagnosztizálják a gyereket,szőrnyű következményekkel járhat. Már így is mondták neki (dr),hogy ne reklámozzon minden diagnózist,nehogy baj legyen.
2017. aug. 1. 23:11
 22/46 anonim ***** válasza:
5%
Egye jobban belekeveredsz. Most komolyan ember, hogy süllyedhet ilyen mély szinte? Javasoltad, hogy győződjön meg róla, nem skizo, hanem szellemjárás???. Inkább azt kellene javasolni, hogy a 7 éves gyerek ne legyen egyedül, hanem foglalkozzanak vele! Legyen lekötve a kis agya valami konstruktívval. Ami fejleszti a gyereket. Sport + kreatív elfoglaltság.
2017. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
63%

A sok névtelenül irogató senkik, hogy acsarognak.


20#


Csak annyit kellet volna tenned, hogy elolvasod a kommentjét, ahol leírta, hogy már volt, orvosnál a gyerek.


Kérdező


Kérdésed ebben a kategóriában, éppúgy elmegy, mint az egészségbe.


A névtelen hiénacsorda pedig itt, megszokott dolog.


Kapásból leszedálnák a gyereket, még

mielőtt bármi mással próbálkoznál.


Persze, teljesen elképzelhető, hogy orvosi eset a kicsi, - az apja után- de adni kéne neki egy esélyt előszőr.


Ha szétgyógyszerezik, amikor nem kell azzal csak teljesen tönkre teszik a gyereket.

Nyilván az orvostudomány, nem ismer erre más gyógymódot, a saját szemszögéből vizsgálja,és oldja meg a kérdést.


Sokszor helyesen és jól. És jó párszor mindenáron, erőlködve rutinból.


Előbb komoly ezoterikus szakemberhez, látó természetgyógyászhoz..stb, ha nem az jön ki, hogy érzékeny, fogékony az ilyen jelenségekre, akkor irány a teljeskörű orvosi kivizsgálás.


szép napot

2017. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
0%

Én már legalább 50, azaz ÖTVEN magát jóst, látónak valló embernél jártam, és mind úgy megbuktak mint rottenbiller.


Itt vannak a nagy ezoterikus szakemberek:


https://www.youtube.com/watch?v=ngoGFVJ7pkk

2017. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

Még egy fincsi videó ilyen téren:


https://www.youtube.com/watch?v=-mSN0oE7NJk

2017. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
53%

Nnna.! Most már mindenki tud majd mindent, az ezotériáról.


Hiány pótló linkek.


Idáig jutott a kis értelmed mi?


Most tényleg azt hiszed, hogy mérvadó az ezotéria megítélésében a belinkelt videók?

2017. aug. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Neked hova jutott az értelmed? Nem veszed észre, hogy milyen lenézően beszélsz másokról, mert megvan a másik ember véleménye bizonyos dolgokról kőkemény TAPASZTALÁS által?! Te is fogadjunk ilyen megélhetési csaló vagy, aki hókuszpókul és lehúzza az idős, hiszékeny, vagy a beteg embereket. Nem lepődnék meg rajta valahogy.

Azért csak tudja az ember, ha több mint 50 db magát látónak valló emberben csalódott, hogy mi az igazság az ezotéria körül...


Fogadjunk semmilyen észérvet nem tudsz felhozni a bemagolt new age-s és egyéb jóga irodalomból merített szakszavakon és fogalmakon kívül. De én nem vitázom tovább, legyen mindenkinek a hite szerint. Én már tapasztaltam kellően, hogy tudjam az igazságot. Az ezotéria a gyáva emberek kitalációja, mert féltek már őseink is szembenézni a halállal, mint végső elmúlással. Részemről nem írok többet.

2017. aug. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
57%

Nézd már meg légyszi, hogy milyen hangnemű válaszokat kapott -pár kivételével- a kérdező? Név nélkül persze.

És akkor én vagyok a lekezelő mi? Nevetséges.


A névtelen hiénacsorda megnevezés, megállja a helyét.


A tapasztalásodhoz nem tudok mit írni. Főleg nem a több mint 50 tapasztaláshoz. Vagy igaz,vagy nem.

Jelzem, a szomszéd nénikéket, piaci kofákat,zug-mestereket, nem illik ide számolni.


Csalózzál nyugodtan, ha szeretnél velem egy személyiségjogi pert végigcsinálni.


Egyébként nem az ezotéria területen dolgozom,így nem is vagyok megélhetési,látó,gyógyító..stb.


Nézd. Én magolni nem szoktam. Értelmezek,megjegyzek.

A new ages- pedig szerintem sem túl jó.


Ám azt tartsuk már szem előtt, hogy az ezoterikus dolgok, jóval hamarabb voltak, mint a new age. És ezek velünk is fognak maradni akkor is, ha az új hullám nevére már senki sem emlékszik.


Ja és igen. Nekem nincs több mint 50 tapasztalásom, csak kb 5.

Nagytudású, munkájukat,hivatásukat alázattal végző emberekkel.


Szép napot

2017. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
A skizofrent kezeltetni kell. Ha ezt nem teszi senki, akkor legyszi ne mi legyunk a hulyek amiert nem segitettunk ha rosszabbra fordulna. Es fog is, elvegre nem latta orvos. Ha az apja is skizofren akkor neki 1 helyett 12% eselye van orokolni. Ugy latszik bejott. Vidd el orvoshoz kerdezo. Ha belemesz abba, hogy szellemeket lat, es elhiszed, a vegen te is skizofrennek leszel nyilvanitva. Vagy szuloi gondatlansag okan elveszik toled. Orvos! Azonnal
2017. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Nem volt köztük piaci kofa, se nénike. Mind magát hírdető, saját honlappal rendelkező "tisztánlátónak" magukat nevező személyek voltak. Egy részük szerepelt a médiában is, más részük pedig nem - de ettől eltekintve bármelyiket kérdeztem akár csak általános dolgokat illetően is, csúnyán mellélőttek és tévedtek. Megnézném azt az 5 embert aki valóban alázattal végezve a munkáját képes ilyen képességekre. De lehet ez is a reklám helye. Mindenesetre örülök, hogy tisztességes munkával keresed a kenyered, ez esetben elnézést kérek. A többi meg nem érdekel, elég volt nekem az 50 magukat hírdető ál tisztánlátóban való csalódás. Életemben nem próbálnék ki több ilyen szélhámost, az biztos. Egyébként ha az embernek van egy kis józan esze, akkor belátja - ha valóban léteznének ilyen képességekkel megáldott emberek, a világ már régen nem itt tartana... Erről ennyit.
2017. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!