Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet kideríteni, hogy...

Hogyan lehet kideríteni, hogy a gyerek skizofrén, vagy tényleg látja amikről beszél?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy igazából mindkét esetben látja,csak kérdés,hogy "valós" lényeket lát,vagy csak a saját "elmezavara"?

Hangokat hall és nagyon fél egy zöldszemű szörnytől,de több szörnyet is lát.7éves és nappal se mer egyedül maradni a szobában.Régebben meg lett tisztítva a ház,de az apja eléggé spirituális és"nyitogat",de ő skizofrén.



2017. aug. 1. 21:05
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%
Én is azt mondom kérdezőhöz is visszatérve: hogy ha kell 2, max 3 pszichiáter is vizsgálja át alaposan a gyerkőcöt skizofrénia irányában. Ha negatívnak minősíti a másik két orvos is, akkor valóban meg lehet nyugodni. Kitartást kívánok ehhez és sok sikert a jó eredményekhez!
2017. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha volt már a családban elmezavar, akkor nem kizárt, hogy baj van a fejével (sajnos). Ahogy leírod én inkább az elmezavarra tippelnék, mert mutassa a szorongást, hangokat hal és a családban is voltak hasonló problémák. Nagyon nehéz erről bármit mondani, mert nem tudni mennyire beszámítható a gyerek. Az utolsó mondatsor nem tiszta. Azt mondod, hogy az apja nyitogat, de ő skizofrén. Akárhogyan is nem példás szülőkre vall, mert igenis befolyásolják azt a szegény kölyköt az otthoni körülmények. Valószínűleg az apja idézte elő nála ezt a szorongást. Ki tudja milyen körülmények között élhet, bár nem bizalomgerjesztő, hogy az apa nem százas és mégis erőlteti is ezeket a spirituális vackokat. A gyerekért mindig a szülők a felelősek. Amúgy meg mart ezósok vagyunk nem vagyunk fogyatékosok, akik mindenben szellemet látnak. Talán. 😏
2017. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kétlem, hogy egy olyan valakit, aki ennyire szorong és a családban is voltak hasonló problémák nem diagnosztizáltak elmezavart vagy bármelyik pszichés zavart. Irracionális.
2017. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha pancser orvos nézte akkor sajnos esélyes. Ezért kell keresni két másik orvost ezen kívül, és három gyakorlott pszichiáter véleménye azért megbízható lesz úgy gondolom.
2017. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
"Én feltételeztem megnyugtatás képpen,hátha nem skizo,csak lát valamiket.Szellemeket." Én akkor sem nyugodnék meg, ha nem skizo, mert az sem normális, ha olyan dolgokat lát, amik nincsenek.
2017. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Jó kis vitát generáltam,de az legyen a vigaszotok,hogy nem kamu a kérdés.Én is aludtam a dologra és az anyukával is beszéltem. Mint írtam ő 100%-ig meg van győződve,hogy skizo. Ez olyan dolog,hogy én 4 évig hordtam az (mint kiderült) auti gyerekem mindenhova,hogy miért más? A végén már én voltam a sz@r szülő,hogy erőltetem a témát.Most már van bno kódja.Barátnőméknél is hasonló a helyzet. Már 2x volt kórházban és folyamatasan jár valami pszichez.Azt hiszem pszichiáterhez. Nem egyszerű a helyzet,mert ez egy 60.000 fős város,még sincs gyemek pszichiáter a városban!!! Tovább viszik a gyereket és kivizsgáltatják.Az apja egyébként kicsit fura ,de jó ember.Jobban rá van pörögve ezekere a parafenomén dolgokra és kész.Vannak nála sokkal rosszabb szülők.Én itt lezárom a vitát.Ezt is csak a megnyugtatásotokra írtam.
2017. aug. 2. 18:39
 37/46 anonim ***** válasza:

de ezt kifejtenéd? egyszerűen nem értem :(


" Ez olyan dolog,hogy én 4 évig hordtam az (mint kiderült) auti gyerekem mindenhova,hogy miért más? A végén már én voltam a sz@r szülő,hogy erőltetem a témát.Most már van bno kódja."


hogy miért voltál sz-ar szülő vagy mi volt ott?


ergyébként meg minden kornk megvannak a slágherdilijei, ilyen most az autizumus és a hyperaktivitás, naná mert jó lóvé van benne, aztán meg lehet ha a kuty anem foglalkozna agyerekkel, egyszerűen felnőne és elmúlnának az amúgy tök normális "dilijei". de ha már így tudatosítják is benne meg rá is tesznek pár lapáttal na meg tele tömik minden xarral, abból túl sok jó nem lesz.

sajnos a skizó is kezd hasonló lenni, lassan minden második emberre igyekeznek rákenni, mert a gyógyszerezése az ugyanúgy jó üzlet egyébként, aztán fene tudja ... sokszor igen megkérdőjelezném, tényleg van-e egyáltalán bármi baja a gyereknek.

2017. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
szerintem az, mivel nincsenek szellemek
2017. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Akkor sem értem, hogy jön ide a szellemlátás. Értelmes, felvilágosult ember nem hisz a szellemekben, mint ahogy abban sem, hogy földönkívüliek szálltak le a kertjében...


https://www.youtube.com/watch?v=8PrX3SBe118

2017. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
Az autizmus meg a hiperaktivitás slágerdilik? Egyik gyermekem pervazív fejlődészavaros autista másik gyermekem hiperaktív ataxiás stb. Slágerdili? Nevelj már ilyen gyermekeket! Össze se lehet őket engedni....
2017. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!