Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjszakánként megmagyarázhatatl...

Éjszakánként megmagyarázhatatlan hangok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mindig is hittem az ilyen dolgokban, és régebben történtek már velem furcsa dolgok. Pár napja kezdődött, egyik éjszaka fura kaparászásra ébredtem, felkeltem hogy utána járok a hangnak, senki nem volt ébren, csak anyukám lakkozta a körmét a fürdőben. Visszafeküdtem és abbamaradt.

Következő éjszaka egész furcsa, pici, nem is tudom elmagyarázni, folyamatos kattogás szerű hang volt, amit már hallottam régebben.

Tegnap éjszaka volt a legdurvább talán, olyan fél egy körül, még nem aludtam, amikor hallottam hogy valami motoszkál az ágyban, de a barátom nálam aludt úgyhogy rátudtam, hogy csak ő az. De csak nem hagyta abba, egy 5 perc után rákérdeztem hogy alszik-e, mondta hogy mostmár nem, és el is múlt a hang. Percekkel később visszaaludt, amikor a másik oldal felől hallottam ugyanezt a hangot, mint amikor valaki végighúzza a kezét a matracon. Na ekkor elegem lett és a telefonomért nyúltam hogy világítsak. Elmeséltem a barátomnak, hogy kezdek megőrülni, de nem hallottam többet.

Amikor a barátom nálam alszik, csak akkor, beszél álmában meg furcsa, rossz álmai vannak, ami miatt meg ő kelteget folyamatosan, szóval elegem van hogy alig alszok éjszakánként.

Mi lehet ez?


2017. aug. 14. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az jutott eszembe, hogy egér van a házban. Lehetséges?
2017. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy egér lenne, mert az előbb is pontosan ugyan azt a hangot hallottam a matracomon, de már világos van és semmi nem volt ott, szétnéztem mindenhol.
2017. aug. 14. 11:00
 3/11 anonim válasza:
100%
Az lehet, hogy csak a barátod szórakozik veled?
2017. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg aludt később, horkolt is, meg ha az ember lefekszik éjfélkor úgy, hogy hajnali 4-kor kell neki kelnie, akkor nem hiszem hogy órákon keresztül csak azért ébren maradna hogy az én éjszakámat tönkretegye.
2017. aug. 14. 11:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Matrac alatt, matrac belsejében is nézz körül. Lehet csapdába esett valahol az egér, beszorult valahová. Vagy ha nem egér, akkor valamilyen másfajta állat, bogár.
2017. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Természetfeletti egér volt. Vegyél neki egér csabdát és tegyél rá sajtot, mert azt szereti. Most, hogy kiderült az igazság mindenki oszoljon, meghívok mindenkit egy sörre. Gyertek, gyertek!
2017. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 thoomas26 ***** válasza:
48%

Valóban ki kell zárni minden más, racionális, hagyományos magyarázatot a jelenségre. S ezek után lehet lehetőségként számolni a szellemi tevékenységgel.

Ehhez pontosan át kell gondolni az egészet és figyelembe venni minden körülményt.

Az, hogy ha a barátodnak csak nálad vannak rossz álmai, természetesen okozhatja az is, ha nálatok valóban van egy valamiféle negatív energia, de okozhatja az is, hogy nem a "megszokott" helyén alszik, hogy esetleg nem szokta még meg kellőképpen azt a helyet.


Ha szellemi tevékenység áll a háttérben, akkor lehet egy, a testi halála után még a szellemvilágba át nem kelt szellem - őt meg kellene próbálni átsegíteni.

Lehetséges, hogy a saját tudatod hozza létre ezeket az érzékeléseket, s ilyen értelemben a saját fantáziád keltette démonok hangját hallod. Ez valószínűbb akkor, ha rajtad kívül más nem észlel hasonlót.

Ha ez áll fenn, akkor számodra kell a leli és/vagy mentális egyensúlyod helyre hozni.

Ha pedig szellem, akkor meg kell kísérelni a hazasegítését.

2017. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Babtól, szilvától, kukoricától, de nálam nèha mèg tojásrántottától is előfordulnak èjszakánkènt furcsa megmagyarázhatatlan hangok.
2017. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Csak mondom, hogy a madárpókok éjszakánként mászkálnak, kaparásznak, és furcsa, kattogás-kopolás szerű hangot adnak ki (azt hiszem, ez jelzés a hímnek, vagy valami ilyesmi). Nincs a környéketeken madárpók tartó?
2017. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező! Rád bízom, hogy kizárd biztosan a fizikai okokat. Ha úgy érzed, ez nem fizikai eredetű, akkor van pár dolog amivel konkrétabban be lehet azonosítani az eredetét. Erre szükség van, mert csak így lehet biztosat mondani. Ebben segíthetek, írj rám! Viszont csak akkor írj ha tényleg meg szeretnéd oldani, mert csak okkal szeretnék írogatni! Köszönöm.
2017. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!